Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú.4 év van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú.4 év van köztünk. Mit tegyek elmondjam hogy szeretem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Mégis mit vársz tőle? Hogy ha elmondod, akkor azt fogja mondani, hogy jajj, de jó, járjunk? Szerintem ha akar tőled valamit, lépni fog ő , ha meg nem akar tőled semmit, akkor csak beégeted magad. Maradj a fenekeden, és várj!
2014. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy. :)

Amúgy szerintem ne állj elé azzal, hogy "szeretlek", mert megijed, meglepődik, zavarba jön....

Inkább add ennek jelét felé, hogy tetszik. Ha te is tetszel neki, akkor jó eséllyel lépni fog. Ha meg nem, akkor úgyis gondolhatod...

2014. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2014. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2014. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első abba bele sem gondolt, hogy a kiszelmelt srác akár nem is tudhat a kérdező létezéséről. Ha meg a kérdező nem ad jelzéseket ez ügyben, akkor a semmiért miért lépne a kiszemelt srác? De én is azt mondom, hogy ne zúdítsd a dolgot a srácra, inkább közeledj hozzá finomabban. Beszélgess vele sokat meg effélék. Aztán néha-néha csempéssz be egy-egy utalást, meg ilyenek. :)
2014. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!