Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy tudok...

Elmondjam neki, hogy tudok mindenről, vagy várjam meg, hogy ő álljon elém?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Előtte egy évvel szakított az exével, aki úgymond eltűnt, elköltözött.

Ám tegnap reggel amikor felkeltem, mentem a géphez, amit ő elfelejtett kikapcsolni, jobban mondva fb üzenetekbe volt belépve. Ott láttam, hogy írt a volt nőnek. Annyit volt benne: Szeretlek, hiányzol.

Gyors kiléptem, kikapcsoltam a gépet. Nem szóltam neki semmit, igaz nagyon nehéz volt mosolyogni rá. Vártam, hogy mondd valamit, de egész nap úgy viselkedett, mint eddig.

Mitévő legyek? Várjam meg, amíg ő hozza fel, vagy jelentsem ki, válasszon?

Azt nem mondhatja, hogy turkáltam, hiszen ő nem lépett ki és mg be sem zárta az ablakot.


2013. nov. 17. 13:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha vársz akkor várhatsz jó sokáig. Ameddig a nő be nem adja a derekát. Mást nem olvastál? Én kérdőre vonnám.
2013. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem olvastam semmi mást. Ennyi volt, gyors ki is léptem, olyan ideges lettem.
2013. nov. 17. 13:21
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarta volna mondani, már megtette volna. Szerintem kérdezz rá..
2013. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már kicsit utánanéztem volna, ha úgy is Ő hagyta úgy akkor tudjak már meg mindent! És az még mindig nem lenne turkálás, illetve az lenne, de jogos!
2013. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Amit a szív nem érez, szem ne lássa.
2013. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Igen, utána gondoltam rá, hogy mért nem néztem meg jobban. Lehet jobb így, lehet láttam volna mást is. Ahogy ismerem magam, előbb-utóbb ki fog bukni belőlem, ha akarom, ha nem.

Ezt tagadni nem tudja, saját magam láttam.

2013. nov. 17. 13:26
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eddig nem állt eléd, akkor addig nem is fog, míg el nem akar hagyni.

Inkább te kérd számon.

2013. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
ha kiléptél és kikapcsoltad, akkor pontosan tudja, hogy megnézted. Talán nem is véletlenül hagyta ott.
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Ezt kimagyarázni már úgy sem tudja, gondolom jön majd 1-2 mondva csinált magyarázattal, de szerintem ez egy olyan dolog, amivel a hátad mögött megaláz & nem kellene elnézned, mert leélhetsz vele egy életet is, akkor is azt a lányt fogja szeretni, csak elnyomja, mert így 'helyes' ...mert annak a másiknak már nem biztos, hogy kell.
2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Ezen nincs mit magyarázni. Nem is lennék kiváncsi a magyarázkodására. Szó nélkül szakítanék.
2013. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!