Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lányokkal is csetelhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal is csetelhet a 'barátom'? Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 hónapja csetelek egy fiúval, aki kb 1,5 órányira lévő városban lakik, de még nem találkoztunk. Én gyakran járok ott, de mindkettőnk miatt nem találkoztunk még. Én a szüleimmel szoktam járni, és még nem is beszéltem a fiúról nekik, nem tudom, hogy fogadnák, meg konkrétat nem is szoktunk megbeszélni a fiúval a taliról..

Úgy kezdtük az elején, hogy már akkor is a barátnőjének akart, én megmondtam neki, hogy nem szeretem az online kapcsolatokat, várjunk a találkozóig. Beszélgettünk sokat, majd kb 3-4 hete megint megkérdezte, hogy ugye a barátnője vagyok. Azt válaszoltam, hogy igen, lehetek az, de minél előbb találkozzunk. Ő is mondogatja, hogy szerencsésnek tartja magát, hogy van neki egy olyan okos barátnője, mint én, akire büszke. A szexről nem szokott beszélni, én hoztam fel, de csak annyit, hogy megtudjam, nem akar semmire sem kényszeríteni, tudna rám várni.

Egy társkeresőn írtam rá, onnan kezdtünk el beszélni. Mindig azt mondta, hogy olyan lányt akar, akinek van valami a fejében is. Azon az oldalon az egyik barátnőm szórakozásból ráírt a fiúra, bár később megtudtam, hogy hülyeség volt az egész, és a fiú amúgy is elküldte meg mindennek elhordta a lányt.

Egy másik barátnőmmel még régebben regisztráltunk egy kamuprofilt, és ma beleléptem kíváncsiságból. Hát azt láttam, hogy az állítólagos 'barátom' írt a kamuprofilra pont 1 napja. Hát a szemem kiesett majdnem, mert néha szoktam szólni a fiúnak, hogy mit keres fent azon az oldalon, mert néha fent szoktam látni, bár nem sokat (én nem szoktam fiúkkal ott beszélni, meg elhajtom őket, hogy van barátom). Mindig az a válasza, hogy csak engem akar, nem kell neki másik lány, és nem keres mást azon az oldalon. Akkor ez most mi lenne? Ha ennek a profilnak írt, más lányoknak is simán írkálhat. Tudom, hogy hülye ötlet, de a kamuból rá akarok kérdezni a 'barátnőjére'. Ha letagadja, hogy van neki, akkor részemről ennyi volt, de szerintetek elmondjam majd a fiúnak, hogy én voltam az, és hogyan gondolta ezt az egészet? Már olyan is átfutott az agyamon, hogy a kamuból elhívom találkozni, majd én megyek el.

A találkozót is néha én szoktam felhozni. Bár szokta mondani, hogy találkoznunk kell, de konkrétabbat sosem mond. De akkor miért mond nekem mindig aranyos dolgokat, meg hogy imád, és senki mást nem akar? 22 éves, bár nem magyar, hanem francia egyetemista.


2014. ápr. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy aberrált f**sz. Biztos sorozatgyilkos. :D
2014. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat már légyszi:D
2014. ápr. 25. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bíznék meg benne.
2014. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj vissza neki a kamu profilról, majd írd le, hogy az a profil a tiéd és hogy mit írtatok egymásnak! Megérdemli! :)
2014. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Szóval írj neki a kamu profilról, váltsatok pár levelet, majd kérdezd meg van-e barátnője... bármi kisülhet belőle! Majd buktasd le, hogy az a profil a tiéd és ezt beszopparintotta :D
2014. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!