Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil a tanárom hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés

5.osztályos tanuló vagyok és 12 éves...magántanuló van magyar tanárom,matek tanárom,történelem tanárom,fejlesztő tanárom..stb éés KÖRNYEZET.. tanárom .. aki szerintem pedofil.. multkor amikor állatokrol tanultunk kérdezte hogy milyen állatokat ismerek.. mondtam hogy foxi..roti..yourki PULI ..és itt azt mondta hogy mi PUNI ?? itt megállt bennem az ütő..egy erőltetett mosoly és azt mondtam nem... pulit mondtam.. ő erre ja ok értem..

eddig is azt hittem hogy pedofil mert valami nem stimmel vele...mindig a képemb mászik.. és tegnap megtuttam egy új barátomtól hogy a testvére iskolájábol jött át ahol sok a pedofil.. és most mit tegyek le akarom buktatni hogyan csináljam ?? help..lány vagyok .. azt hiszem a tanár 38 39 50 lehet.. arra gondoltam hogy felálok és aképébe kiabálom hogy pedofil !! malyd elmondom az igazgatónak.. szerintetek mit tegyek ? köszi.



2014. febr. 27. 12:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
A múltkor még nem pont te akartál dugni az egyik 23 éves tanároddal?
2014. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1.is csak tetszett 2. igazat mondok!! 3.tényleg pedofil!! kérlek segitsen valaki nem tudok mit teenni ..:(
2014. febr. 27. 12:04
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Először is nyugi!


Mindez nem jelenti azt, hogy pedofil a tanárod. Egyszerűen csak kutyafajtákat soroltál fel állatok helyett, és félre hallotta amit mondtál.


Viszont, ha továbbra is tapasztalsz furcsaságokat, akkor beszéld meg a szüleiddel, vagy az osztályfőnököddel a dolgot. Ők segítenek megoldani a problémát!

2014. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Kamu kérdés...
2014. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Szerintem koncentrálj a nyelvtanra, jót fog tenni.


Továbbá ezt a dolgot nem gondolod, hogy a szüleiddel kellene megbeszélned - már ha persze igaz, hisz miért is ne lenne az...?

2014. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Gyökér vagy.
2014. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
akkor hidd azt !! mert ezen az oldalon nincsennek igaz kérdések ugye ?? miért viccelődnék szerinted ilyennel ??! hidd el lenne jobb dolgom is de aggódok a holnapi környezett miatt..azért tettem fel a kérdést.
2014. febr. 27. 12:14
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

Ja óvatosan, meggondoltan. Nekem az informatika tanáromat rugták ki annó pedofília vádjával, pedig baromira nem volt az, csak nem szerették a csajok az egyik osztályban, mert sík hülyék voltak a tárgyhoz, bukás közelben voltak és így kollektívan megvádolták, hogy pedofil, így kirugták szerencsétlent.


Saját osztályomban meg mindegyik csaj értetlenkedett a dolgon.


Szóval azért gondold át, hogy nem értesz e félre dolgokat, meg ne higy ezeknek a agyament híreszteléseknek, mert 98%-a nem igaz. A tanárral beszélj először. Lehet nem is veszi észre magát, de ne úgy, órán a képébe ordítasz.

2014. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy egy tanár pedofil. Szerintem a tied se az. Ha meg elmondod neki, hogy zavar és ennek ellenére se áll le, akkor beszélhetsz az igazgatóval.
2014. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja és légyszives, mielött megvádolod nyíltan, 200%-ban legyél biztos a dologban, mert ha megvádolod, tönkre fogod tenni egy ember életét végérvényesen.


Ha tényleg az akkor nagyon jogos, de ez nem játék, meghurcolják az embert.

2014. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!