Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki soha nem csalta meg a párját - bár valamilyen okból erős volt a kísértés?

Figyelt kérdés
Bizonyára nagyon sokan mondják azt, hogy szó sem lehetett megcsalásról - holott sokan csak nem buknak le. Mivel itt az anonimitás őszinte válaszokra ad lehetőséget, ezért szeretném kérni, hogy csak azok válaszoljanak, akik valóban az igazat mondják. Akik hosszú kapcsolatban bizonyosan soha nem csalták meg a párjukat - pedig volt valami, ami erős kísértésként jelentkezett. Olyanra gondolok például, hogy egészségi állapot, terhesség, külföldi távollét, a kapcsolat átmeneti megromlása miatt hosszabb ideig nem lehetett szex, és ezzel szemben volt "jelentkező". Hogyan éltétek ezt meg?

2014. júl. 25. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá alkalom hogy megcsalhattam VOLNA a barátnőmet.. Mikor családi okokból kifolyólag 1-másfél hónapig nem találkoztunk... De akkor sem csaltam meg, mert annak ellenére hogy nem láttam hosszú ideig akkor is őt szerettem ezért nem tettem..
2014. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen volt. Több is. 12 éve ismerem a páromat és ez idő alatt teljesen egyértelmű helyzetben kellett nemet mondanom többször is. Sikerült. De meghagyta a nyomát rajtam. Idővel elkezdett felőrölni nagyon. Nem akarom bő lére ereszteni a lényeg, hogy meg lehet rogyni férfiasság/nőiesség tekintetében önmagunk előtt és nem kicsit. (senkinek nem kivánom idáig eljutni) Megbeszéltük, és a helyzet az, hogy több időt töltöttünk az egymás előtt való szégyenkezéssel, meg önmagunk okolásával mint a probléma megoldásával. (nehéz olykor átgondolni újra a bevált gondolkodást) Ezért elengedtük egymást, legalábbis ebből a szempontból. Nem kötelező nemet mondani mindig.
2014. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Én 18 évesen jöttem össze a mostani "menyasszonyommal". Ő 1 évvel fiatalabb. 1,5 évig hűséges voltam, de télen voltam egy sítáborban, ahol 3 lánnyal is lefeküdtem (ebből 1 olasz)! Azóta nem bírok magammal és legalább 10 lánnyal voltam az utóbbi fél év során.


Ő természetesen nem tudja és ez így van jól nekem.

2014. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
utolsó,ezért kellett volna élni előbb, kufircolni, nem akkor, amikor már jegyben jártok....
2014. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Erre mondom, hogy a bizalom illuzioja.


Persze a valosagban a legtobb ferj es feleseg felrekefel.

2014. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De neked teljesen más értékrended, környezeted van, mint nekem. Biztos teljesen máshogy nőttél fel.


Nekem már a nagypapám is azt mesélte kiskoromban, hogy 25 évesen nősült (mamám 5 évvel fiatalabb) és a 30, 40-es éveiben mindig voltak szeretői, stb., mert nagyon kívánta a szexet más nőkkel és ezt nem tagadta meg magától. Emellett mamám soha nem tudta meg és papa is mindig gondoskodott érzelmileg is anyagilag a családjáról.

2014. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván... azért érdekelne, hogy mit szólnál, ha a nőd csinálná ezt...?
2014. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem örülnék neki. De és? Nem fogja csinálni. Házias, kedves, törődő, gondoskodó vidéki lány. Pont feleségnek való.


Nem hiszek a karmában, meg ilyen fas.-zságokban. Azt csinálom ami a legjobb a számomra és másodsorban az ő számára, majd pedig ha ő lesz a feleségem, akkor a családunk számára. A nőket és a férfiakat nem egyenlő mérce alapján hasonlítom össze.


Ha egy nő izmos, kigyúrt férfiakat akar, akkor nem kell neki magának is izmosnak és kigyúrtnak lennie.

Ha egy férfi nagymellű nőt akar, akkor nem kell neki magának nagymellűnek lennie.

Ha egy férfi hűséges nőt akar, nem kell neki magának hűségesnek lennie.

2014. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
öhm... ne kiabáld el... :D nem a karmáról akartam vakerálni, de önző vagy, mi az már, h neked lehet, neki nem? :D
2014. júl. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Miért kell mindenben a fairséget, az egyenlőséget keresni? Azért lehet nekem és neki nem, mert nekem így jó. Így érzem magam a legjobban, hogy van egy hűséges barátnőm, aki feleségnek is alkalmas és eközben kielégíthetem a szexuális vágyaim más nőkkel is.


"önző vagy"

Köszönöm az ítélethozatalt, bírónő! Mostantól elszégyellem magam, megváltoztatom az életem és másokat helyezek magam elébe, mert a gyk.hu-n valaki ezt elmondta nekem.

2014. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!