Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek hogy szinte már fájt? Hogy sokkal sebezhetőbbnek éreztétek magatokat mert ha történne valami azzal akit szeretsz azt nem bírnád ki?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszer. Elég is volt egy életre abból az érzésből.
2014. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem bírom már mert annyiszor megbánt mert annyira könnyen megtud(pl lestíről egy másik csajt miközben engem ölel,2 hétig beteg vagyok de nem látogat meg..) és ezzel az érzéssel hát így még rosszabb nem tudom meddig bírom. De nem vagyok rá képes hogy szakítsak vele csak mert sokszor figyelmetlen, túlságosan szeretem.
2014. júl. 23. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült hogy a lány nem szeret akibe őrülten szerelmes voltam, na akkor fájt igazán a dolog hogy szeretem őt de nem lehet az enyém, leginkább azok után amikor megtudtam hogy összejött valaki mással. A csajjal tisztességesen megbeszéltük a dolgokat, picit meg is vigasztalt mert sajnált, de mondta hogy ezt át kell vészelnem. 2 évig voltam elé szerelmes mert elég sűrűn láttam sajnos, egyszerűen nem tudtam elkerülni, sokszor még a köszönést sem. De ugyanakkor 1 év után amikor már majdnem túlléptem ezen megtudtam hogy gyereket vár a barátjától és meg is tartják azt, na akkor lettem teljesen a mélyponton, teljesen elképzeltem ha velem lenne ez milyen boldog lennék vele, és amikor megláttam facebookon a képeket az újszülöttről, na akkor szinte el is bőgtem magam, és sajnos akkor voltam a legkritikusabb állapotban lelkileg mert barátaim is eltávolodtak tőlem, leginkább a munkájuk miatt, egyedül voltam és magányos. Utána nem sokkal amikor észhez tértem és picit elkezdtem változtatni magamon, megismertem egy nagyon kedves aranyos 25 éves nőt aki 3 évvel idősebb nálam és annyira jól kijöttünk meg együtt is csináltunk mindent, hogy akkor tudtam igazán továbblépni olyan szinten hogy őt szerettem meg. Már lassan egy éve vagyunk együtt egy pár, hihetetlenül imádjuk egymást nagyon nagy a szerelem még mindig, és bár időnként ez a fájdalmas érzés előjön bennem is meg ő benne is ha sokáig nem vagyunk együtt és hiányzunk egymásnak hogy szinte fájdalmat érzünk, de amikor találkozunk ez olyan jó érzésbe megy át amit egyszerűen nem lehet leírni. Főleg hogy életem első igaz szerelme, első párkapcsolatom, eső szexuális élményem is vele volt, így sajnos időnként előtör belőlem hogy ha baja lesz vagy elveszítem akkor abba belehalnék.
2014. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az érzelmes emberek ilyenek, a haszonelvűek meg pont az ellentéte
2014. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak ne az érzelmes emberekhez tartoznék! Akkor nem fájna ennyire az érzés hogy nem szeret eléggé...
2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ráadásul a tanárom volt az illető..
2015. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!