Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbi0019 kérdése:

Ti megtudnátok egy ilyen megcsalást bocsánatani?

Figyelt kérdés
Ez most konkrét történet van egy csávó akinek van egy kapcsolata 40 éves 2013 nyarán megismer egy 19 éves lányt de csak szexre és a férfinek vége lesz a kapcsolata a nővel akivel együtt élt és elkezd ismerkedni egy ùj nővel márciusba összejön vele de a szeretőt megtartja! És a szerető beárulja júliusba a nőjènek! Na és az a lényeg h ti az új nő helyébe meg bocsánatátok a férfinak h már a kapcsolat elején csalta március óta! És még amikor kiderült letagadja és a fiatal lányra fog mindent a férfi ja és elvileg a nőhöz már márciusba szólt egy anyuka h a csávó nőket visz fel a lakására.. És amúgy a nő elmondta a szeretőnek h rendesen volt szex meg minden! Na akkor milyen undorító ez a férfi így csalja ha tényleg a nő mindent megtesz mindent,már így kezdeni egy kapcsolatot h csalja nő helyébe megbocsátanátok?? Normális válaszokat Légyszíves

2014. júl. 30. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Senkinek nem bocsátanék meg semmilyen megcsalást, akármennyire is szeretem. Én úgy gondolom, hogy ha megteszi egyszer, akkor másodjára sem esne nehezére. Bennem elfogyna a bizalma.
2014. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fiú vok , de szerintem nem kéne megbocsájtani
2014. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
NEM !!!!! Dobd ki az ilyen nem érdemel bocsanatot
2014. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én TALÁN csak egy feltétellel bocsájtanám meg a megcsalást: ha tudom, hogy azért következett be, mert én hanyagoltam el a barátnőmet. Mondjuk ilyen nem igen fog előfordulni és biztos, hogy nem tudnék ugyanúgy ránézni egy ilyen eset után. Viszont ez szép bosszú lenne.
2014. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Te nm ismered a vesszõt?(,)

Baromira idegesìt,hogy nincs sehol

Nem bocsàtanék meg!

2014. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Soha, senkinek, semmilyen megcsalast nem tudnek megbocsajtani....megakkor sem ha ''csak'' egy ''szimpla'' megcsalasrol beszelunk....nemhogy ilyen undorito aljassagrol...
2014. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel magadnak egy másik pasit, őket meg hagyod meg egymásnak. A pasi mindannyitokat össze vissza csal
2014. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A bizalom oda, a kapcsolatnak nem sok értelme van.... Egyébként megfolytatni fogja a kiscsajjal... vagy másikkal..


Persze csodák lehetnek...


( Egy kicsit a kiscsajt is sajnálom...együtt van valakivel, és "nem elég jó", h ő vele éljen, hanem mással kezd ismerkedni a pasi... tehát csak a szexre kell)


Tehát a márciusi barátnő lelkileg is érdekli, (vagy valami anyagi, vagy biztonsági szempontból)... de tény, h megcsalta... Bár sok férfi nem bír nemet mondani egyes szeretőknek, habár sohasem élne vele..


Ez elég megalázó mindenkinek... Persze, ha a nők is egyepegyélének na akkor lenne a pasi igazán felháborodva....

2014. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak nekem esett le, hogy a kérdező a 19 éves?
2014. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
megcsalásra nincs bocsánat
2014. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!