Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha megtudnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a barátnőtök 1 évvel ezelőtt mással csókolózott?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és én eddig semmi ilyenről nem tudtam. Tényleg tökéletes volt a kapcsolatunk. Most tudtam meg tök véletlenül, hogy volt ilyen és ő nem tudja még, hogy tudom.

Azért nem mondta el, mert olyan részeg volt, hogy nem is emlékszik az esetre, és nem akarta elrontani a párkapcsolatot, félt, hogy elveszít.

Most ilyen helyzetbe mit tudok tenni?

Mérges vagyok, de elveszíteni nem akarom, mert életem legszebb 2 évét köszönhetem neki, és szükségem van még mindig rá.


2014. ápr. 26. 15:21
1 2
 1/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Akkor felejtsd el... ha részeg meg figyelj oda rá jobban.
2014. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csókolj meg egy csajt előtte és kvittek vagytok :D
2014. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
én a legboldogabb ember lennék a földön ha CSAK! az derülni 1 nőről h csókolozott vkivel 2 éve.
2014. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kidobnám, mint macskát szarni.
2014. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok :D ti amugy mar elettarsaknak szamitotok SOKAIG 

A multal meg ne is torodj egy eve tortent es ha meg mindig eggyutt vagytok akkor nyilvan teged szetet:)

Biztos vagyok benne hogy meg banta:)

Nagyon szerencses vagy igetettesd meg vele h tobbet veletlen se csinaljon ilyet es bocsajts megneki:)

Es eljetek tovabb nagyon boldogan eggyutt 

2014. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejdsd el.
2014. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én kiba*sznám :D de te úgyse fogod,de mint írtam ha egyszer bulizol egymagad, jusson eszedbe ez a kis dolog,mert ha véletlenül bekavarsz az egyik party ribivel az csak 1-1,tiszta lelkiismeret.:D
2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meg mi volt még..
2014. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rajuk mert jo kapcsolatotok van csak egy regi csok nem fekudt le senkivel:D

Hulyeseg lenne ezert kidobni...

 nagyon sokaig es boldogan

2014. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van abban vmi, amit a 8-as mond. Kétlem, h ez lett volna az egyetlen alkalom, és csóknál több ne lett volna, csak te ennyiről tudsz.
2014. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!