Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hugomat lehet megcsalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugomat lehet megcsalja a pasija, elmondjam?

Figyelt kérdés

KB fél éve vannak együtt. nem tinikről van szó, a srác már elmúlt 30, hugom 29. Utaztam busszal, mikor a megállóban ott állt az autója (egyedi, megismerem) és kiszált egy csaj belőle. kiszedte a táskáját, majd odament a pasihoz, aki a kocsiban ült, és megpuszilta. de hogy konkrétan az arcán e vagy a száján azt nem láttam. lánytestvére nincs a srácnak.


nem tudom el e mondjam a hugomnak, mert ugye nem láttam hogy hol puszilta meg, ha meg nem igaz nem akarom keverni a xart. szerinted mi tévő legyek?



2014. aug. 1. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem megcsalás, bár nem szokványos jelenség lehet csak a 10-15 éve barátja volt az a nő és csak elbúcsúztak, de lehet neked van igazad szóval szerintem amég nem 100% addig ne kavarj.
2014. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el. Simán lehetett egy ismerőse, de ha még meg is csalta ez egy olyan helyzet amit elképesztően könnyű kimagyarázni. Figyelj oda mostantól de ne szólj neki ne aggódjon fölöslegesen.
2014. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

először biztosra kellene menned

lehet hogy egy régi ismerőse volt csak


én is a női ügyfeleimtől puszival búcsúzom,sőt néha meg is ölelem őket

2014. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond el, amit láttál!
2014. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Tehat nem lattal semmit, csak van egy halvany sejtesed. Hat persze, nyilvan tedd tonkre a kapcsolatukat, ha eddig minden rendben is volt koztuk.


Semmi kozod hozza, ne szolj senkinek.

2014. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Említsd meg neki, hogy láttad a pasiját egy nővel, csakúgy természetes, ne úgy, hogy "képzeld megcsal a párod".

Valószínűleg a húgod is kíváncsi lesz a dologra, így majd rákérdez a faszinál.

2014. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el.

Ne azt, hogy megcsalt, csak említsd meg, hogy láttad egy nővel a kocsiban.

A többit meg majd ők megbeszélik.

2014. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!