Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmet megcsalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmet megcsalja a pasija elmondjam-e neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm és a barátja már több mint 9 hónapja együtt vannak.. a fiút ma is meg tegnap is láttam egy másik csajjal csókolózni meg egymás kezét fogták.. szerintetek jobb ha elmondom a barátnőmnek mind ezt, vagy inkább jobb ha nem tudd róla és ne szóljak bele? :O

2012. máj. 8. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el.
2012. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a legjobb barátnődnek tartod, mindenképp szólj neki. Hiszen a pasi hülyíti és ha nem szólsz, olyan, mintha fedeznéd a pasit - tehát a cinkostársa vagy. Majd a barátnőd eldönti, hogy mit kezd az információval.
2012. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd el, de csak akkor ha biztos vagy benne, és tényleg megláttad és nem kutakodtál utána sehol csak úgy véletlenül. Előbb utóbb úgy is kiderül, meg miért is ne mondanád el? Tönkretennéd a kapcsolatot? A csávó már megtette úgyhogy hosszútávon jobb ha elmondod
2012. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először a sráccal beszélj, ha lehet személyesen. Mond el neki, hogy fontos számodra a barátnőd, és az hogy boldog legyen, és szeretnéd, ha választana: vagy abbahagyja a félrelépéseket és akkor nem beszélsz te sem, vagy őszinte lesz a csajhoz, és szakít vele vagy megpróbálja megbeszélni vele, az már az ő dolga...

18/L

2012. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mindenképp! Sokat fogsz neki segíteni! Én is voltam igy mindenki tudta csak épp Én nem!
2012. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, engem eléggé irritálna, ha a barátaim tudnák, hogy megcsalnak, és nem mondanák el.
2012. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek! Engem is csaltak meg,barátnőm mondta el,és ki is dobtam a pasimat.Jobb ha tudja az igazságot.
2012. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb barátnődnek tartod, akkor alapdolog, hogy elmondod neki!!!

Nem a fiúval kell beszélned!

Hidd el, hálás lesz a barátnőd!

Persze, csak akkor, ha tényleg igaz a hír!

2012. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp megbeszélem vele, elmondom neki...igazatok van hogy végülis a legjobb barátnők mindent elmondanak egymásnak:) és tuti fix hogy igaz mert a saját szemmel láttam őket nem is egyszer..
2012. máj. 8. 16:42
 10/13 intrepid ***** válasza:
Mondd el neki! Annak a srácnak se legyen jobb mint nekem!
2012. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!