Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meleg férfiak, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, ti hogyan reagálnátok ha párotokról kiderülne hogy titokban chaten flörtöl valakivel?

Figyelt kérdés
Több éves, hűségen alapuló kapcsolatról van szó. Megcsalásnak tekintenétek-e ha a párotok félreérthetlen dolgokról beszélgetne idegenekkel? És ha bevallja az egészet, azt mondván, hogy csak szórakozásból csinálta, elhinnétek-e? Tudnátok benne ugyanúgy bízni, mint korábban?

2014. aug. 9. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg férfi, de! nem tudnék ezek után megbízni a páromban. Még ha nem is történt még konkrét megcsalás, elkezdett ismerkedni, nekem ez nem fér bele.
2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha bevallod, akkor már meg se tetted vagy mi?? ha szeretsz valakit és HŰŰŰSÉGEN ALAPUL A KAPCSOLAT, akkor eszedbe se jut félreérthetetlenül flörtölni valakivel...
2014. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a chattel nincs baj, azzal már van, hogy nem mondja meg neked. Nem tudhatod, hogy találkozott-e már így valakivel, vagy csak a jövőben találkozott volna. Mindenesetre ez egy nagy kérdőjel, a megcsalás elég tág határok közt mozog, dönts a saját belátásod szerint, te tudod, hogy kompromisszumok alapján NÁLATOK hol van a határ.
2014. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a baj az, ha titok, nem az, ha esetleg flörtöl valakivel. ahogy az előttem szóló írta, a szabályokat nektek kell kialakítani a kapcsolatotokhoz, de ha valaki valamit titkol, azt rossznak tartom. Ha flörtölni akar chaten, akkor mondja meg neked.
2014. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rendkívül féltékeny tudok lenni az ilyenre. A beszélgetéssel nincs baj, hiszen társas lények vagyunk. Na a beszélgetes tartama a lényeg. Ha félreérthetetlen akkor az más téma. Én kis távolságot tartanék, mert engem zavarna még a gondolat is. Éreznie kell, hogy "rossz gyerek" volt és azért bünti jár :D Hogy máskor megtanulja, hogy eszébe se jusson :D
2014. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon már a melegekben sem lehet megbízni???
2014. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!