Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőként hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként hogy reagálnátok arra, hogy ha a gyereketek titokban férjhez menne/feleségül venne egy lányt?

Figyelt kérdés
Valamelyik kérdésben szerepelt, hogy egy huszonéves pár titokban házasodott össze, mert a lány teherbe esett, de az esküvőre nem hívták meg a szülőket.

2012. jún. 13. 23:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Elgondolkoznék, hogy miért is tették ezt?!
2012. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha az ég világon senkit nem hívtak el (barátok, egyéb rokonok, stb), akkor csak csalódott lennék és szomorú. Ha csak engem nem hívtak volna el, akkor elgondolkoznék azon, hogy mégis mit tettem, mint szülő, amivel ezt kiérdemeltem?
2012. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Ütném a fejem a falba,hiszen szörnyen szar szülő lehettem, ha nem bízik bennem.
2012. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%

Nekem mindig azt mondták,amikor ilyen esetről hallottak,hogyha az esküvőn nem lehetnek jelen,akkor az unokánál és a pár további életében miért legyenek jelen? És ez mennyire igaz! Enélkül se volt számomra kérdés egy percig se,hogy jelen lesznek.

N

2012. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is így lesz, szóval nemsokára kiderül :D Mindenesetre a szüleink/rokonaink nem tudnak viselkedni, csak elrontanák a napot, így jobbnak látjuk kihagyni belőle őket, és azt a pénzt, amit a násznépre költenénk, inkább megtartjuk magunknak.
2012. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
82 %-os 23:51! Hogy ebből mekkora balhé lesz! Még nem is tudod...
2012. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Őszinte legyek? Nem tud meghatni. Abból is balhé lett volna, hogy miért most házasodunk, miért ott, miért nincs templomi, miért nem hívtuk meg ezt és azt, miért ilyen a vacsora, miért nincs menyasszonytánc etc, miközben anyám nekiesik apámnak, apám új nője (aki csak 5 évvel idősebb nálam!) köldökig kivágott cuccban flangálna, és a családunk az őrületbe kergetne minket. Ez a nap a párról szól, nem pedig a szüleikről. Amelyik szülő ezen besértődik, és emiatt nem akarja látni az unokáját, az eléggé buta és legfőképpen önző, megérdemli.
2012. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én például nem nagyon szeretnék nagy esküvőt, templomit sem nagyon, bár az majd a páromtól függ, de meg tudlak érteni, titokban házasodó hozzászóló :) Ha ilyen zűrös családom lenne... Bár nálunk ez a helyzet szerencsére nem áll fenn, de annyit én is tudok előre, hogy a szüleim idegesebbek lesznek miatta, mint én.
2012. jún. 14. 00:10
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a szüleim házasodtak így. Szegény nagymamám a mai napig emlegeti, hogy milyen rosszul esett neki.


Az én családom sem egy mesebeli cukorszirupos bagázs, de azért semmiképp nem hagynám ki őket. Legfeljebb akkor legyen csak esküvő, semmi lagzi, hogy ne legyen módjuk balhézni.

2012. jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Mi tavaly házasodtunk össze titokban.

Nem akartunk felhajtást. Voltaképpen nem is mondtuk el,hogy házasok vagyunk. Anyósom kérdezett rá egy nap,hogy hogyhogy A fia vezetéknevét használom. Akkor elmondtuk,hogy csak 2 tanús volt az esküvő, és csak egy papír az egész. Mi nem akartunk senkit anyagi csődbe juttatni, és nekünk sem volt 1-2 milliónk lagzira. Így volt legjobb megoldás. Anyósom elfogadta,gratulált,és ennyi. Apám is gratulált..A testvéreim is..A távoli rokonok akiket jó ha 1-5 évente látunk nem hatnak meg,hogy morognak vagy sem.

2012. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!