Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam az osztálytársamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam az osztálytársamnak, hogy nem tetszik (csak ennyit) és azóta folyamatosan szivat, keresztbe tesz. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Most hazudtam volna azt, hogy igen? Hogy örüljön?


De azóta direkt szivat! Puskázásnál direkt szólt a tanárnak, hogy lebukjak, illetve megjegyzi, hogy nem voltam előző órán(ilyenkor az felel aki hiányzik!)

És jót mosolyog ezen! Nem hiszem hogy abba fogja hagyni!

Mit csináljak? Úgy csinálja ezeket a dolgokat, hogy ne legyen másnak feltünő, így csak én tudom, hogy direkt szívat!



2013. dec. 10. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a hajadat is meghúzza?
2013. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Kölcsön kenyér..... :)

Puhatold ki a gyenge pontjait, mindenkinek van.

2013. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úr isten. mi ez dedó? Mondd meg neki, hogy elé szánalmas egy nyomoréj, ha ez miatt szivat.
2013. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oltsd be de kemenyen. Utálom az ilyeneket. Mond neki hogy milyen ronda meg ilyenek
2013. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!