Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szemét velem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét velem? Van csaj aki így viselkedik ha tetszik neki egy pasi?

Figyelt kérdés
Nem értem a volt bnőmet már régóta külön vagyunk, kb 1 éve, de még msn-en szoktunk dumálni, viszont állandóan szivat úgy érzem. Azt mondja nehogy azt higgyem, hogy szerelmes belém... De múltkor is mondta, hogy küldjem má át a képemet neki ami kint van meg mindig féltékennyé akar tenni... nem tudom miért csinálja ezt ha nem érdeklem direkt elkezd oltani engem van olyan is :S Most ezt mire véljem? Anno ő szakított velem úgyhogy nem hiszem, hogy azért csinálná mert fáj neki. Máskor kedves velem aztán másnap meg olyan mintha ki nem állhatna... Ti mit gondoltok?
2010. nov. 4. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
viszket neki
2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ő maga sem érti... a válasz a kérdésedre ez: Mert nőből van.
2010. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled, mert látja, hogy érdekel téged a dolog és hatással van rád. Töröld msn-ről és ne foglalkozz vele, akkor kénytelen lesz más időtöltés után nézni.
2010. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak szórakozik veled,ne vedd őt komolyan

és előbb utóbb abba fogja hagyni.

Nekem is volt hasonló esetem.

2010. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor elég valószínű, hogy megbánta a szakítást, és megint tetszel neki.:) Az ilyen lányok viszont elég megbízhatatlanok. A legjobb lenne elfelejteni őt, de ha vállalod a kockázatot, akkor csak beszéld meg vele, hogy mi a helyzet.:)
2010. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy foglalkozz vele és ne szard le. Pedig ezt kell tenni, ne válaszolj, vagy töröld le. Vagy írd neki, hogy pill, stb.. Azért csinálja, hogy felidegesítsen, meg kibasszon veled, ennyi.
2010. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
jól meg kell ütni...
2010. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mondjuk lehet az lenne a legjobb ha ugyanezt tennéd vele...

rádír...hatás szünettel írd be bocsi mennem kell és tilsd le(vagy lépj le) 1-2 órára:D idegesísd te is őt ... lefogja rágni a körmét hogy kit bas*ol, kivel lógsz mit csinálsz, vagy merre jársz... ne legyél papucs nem vagy te csicska gyerek.

2010. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Izééékeh11 ***** válasza:
0%
azt h egyszerüen csak hülye...
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Izééékeh11 ***** válasza:
51%
vagy ird egyszer oda neki amikor rádir h bocsi nem érek rád,itt van az új bnőm,egy szőke bombázó ^^ XĐ
2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!