Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megéri egyáltalán nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egyáltalán nőként becsületesnek lenni?

Figyelt kérdés
Manapság rengeteg ribi van, akik nincsenek tekintettel senkire és semmire, még azzal is lefekszenek, akikről tudják, hogy van barátnőjük, és sajnos ebbe bele is megy sok pasi. Ha így is-úgyis nagyobb az esélye annak, hogy megcsalnak, mint nem, akkor miért ne legyek pont én számító dög?

2014. aug. 25. 16:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
71%
Nincs igazad. Csak rossz körökbe jársz.
2014. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért édesem,mert arra születni kell.Mi nem vagyunk olyanok.
2014. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
azért ne, mert már pont elég dög van a világon, ne te legyél a következő aki bele esik ebbe a hibába, mutass példát, és talán több ember elgondolkozna, hogy mi is számít igazán
2014. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Ezeknek a k***@knak semmi se számít, ha sikerül beletaposni egy kapcsolatba, akkor csak kiröhögik a másik nőt. Példamutatás tehát kizárva.
2014. aug. 25. 16:32
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Velem megéri.
2014. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Megéri!


Bármikor találhatsz egy olyan srácot, aki igazán hűséges lesz hozzád és megbecsül, tiszta szívből szeret, nem csal meg.

Őt pedig jobb ha megbecsülöd, mert lehet, hogy még egyet nem találsz, mint amilyen ő volt.

2014. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, legalábbis nekem.

Igaz, hogy semmi hasznom nincs abból, hogy becsületes és megbízható vagyok mégis jó érzés a tudat, hogy nem vagyok ribi.

2014. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
6-os: Ebben hiszek, hogy ilyen is létezik, de tudom, hogy talán 100 millióból egy ha van ilyen. Ez a különbség a hit és a tudás között. Persze az is lehet, hogy egyáltalán nincs már ilyen, csak hiszem, mert hinni akarom.
2014. aug. 25. 16:39
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kapcsolatba sikerül beletojni, az nem jó kapcsolat. És amelyik fejet el lehet csavarni, vigyék. Attól neked még nem kell ribinek lenned. Nem lennél boldogabb sem tőle.
2014. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már így, és viselkedtem ribiként, bosszúból a világegyetem ellen, de ha nem ilyen a személyiséged, rosszul fogod magad érezni. És most olyan barátom van, akiért megéri jónak lenni. Ezeket a kapcsolatokat pedig egy számító ribi sem szedi szét, próbálkozhat, ahogy akar.
2014. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!