Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megéri újrakezdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri újrakezdi előröl az egészet?

Figyelt kérdés

van egy lány akit július eleje körül ismertem meg, elég jól elbeszélgettünk, amiből tali is lett, az első csak beszélgetős ismerkedés volt, de a második már a simogatásról, pusziról, csikizésről, nevetésről, ölelgetésekről szól, majd a végén kézfogással séta.. de a harmadik tali más volt, focimeccsen voltunk kint (mert szereti) meglátott a lelátón egy 'helyes' pasit, és egész végig róla 'álmodoztak' a barátnőjével.. velem pedig nem is foglalkozott, pedig próbáltam hozzá közeledni, puszit adtam neki, de semmi, észre sem vette magát, majd néhány órával később face-en kért bocsánatot, amiből veszekedés lett, a veszekedés végén pedig kérte hogy kezdjünk tiszta lappal, mint 2. esély.. beszélgettünk tovább, de nem igen volt fent facen, a szokásoktól eltérően.. így nem is nagyon tudtam vele talit megbeszélni, de egyszer sikerült, taliztunk megint, de már úgy viselkedtünk mint a barátok, alig volt téma, teljesen visszahúzódó volt, nem mert rám nézni sem, és egy méterre ült le mellém a padra (nem túlzok).. és aztán elegem lett belőle, és megszakítottam vele a kapcsolatom (kb 2 hete).. és ez is veszekedéssel zárult, és a fejemhez vágta hogy ami a 2. talinál történt az semmit nem jelentett mert hogy ő így viselkedik a fiú barátaival..tahát csak barátként tekint rám.. és hogy a kézfogás is csak azért volt mert én akartam, amúgy meg 2 kézzel szorította a kezem amikor megfogtam neki.. aztán később megtudtam a barátnőjétől hogy ő nem tud rám csak barátként tekinteni.. most nem tudom kinek hazudott..:/


2 hét után előtört a hiányérzetem, és az iránta való érzéseim, még amit először éreztem.. és nem tudom hogy mit csináljak, megpróbáljam újrakezdeni vele (barátság nem kell tőle) vagy hagyjam inkább és szenvedjek?!


előre is köszönöm a válaszokat!!

17/L ; 18/F


2014. aug. 14. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ő nem akar csak barátságot, akkor teljesen felesleges

inkább hagyd és lépj tovább

2014. aug. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa..a legtisztább az lenne ha megkérdeznéd tőle,hogy csak barátként gondol e rád,vagy akar többet is tőled.Mond nekk,hogy gondolja jól át,mert te nem játék vagy.Öntsetek tiszta vizet a pohárba és ha megegyeztek hogy új lapot kezdtek figyeljetek egymásra.
2014. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, mindig van értelme...én is újrakezdtem...és minden oké..érted? :-)
2014. aug. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!