Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biztos, hogy megéri becsületes...

Biztos, hogy megéri becsületesnek, tisztességesnek lenni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok. Társkeresőkön sokat mozgok: iszonyat kevés reakció. Irhatok én szép levelet, bókokat, kérdezhetek - nulla reakciók.

Volt hogy rámirt egy olyan lány, aki 3x is kiesett: 10 év korkülönbség van köztünk; dagadt; kapcsolatban van.

És mit csináltam?

Válaszoltam neki.

Mert valahogy csak azt hiszem, hogy egyszer a normális, nem ez a nagyképű hozzáállás majd visszajön. De sose jött még vissza.

Megéri ezt csinálni? Csoda, ha annyi elrontott pasi van?


2014. aug. 8. 01:05
1 2
 1/18 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
7%
Nem csak a lányoknál, máshol sem é
2014. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Amíg náluk van a pina, megtehetik.
2014. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
0%
ri meg. A boldogság mindig bűnre épül.
2014. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne társkeresőn próbálkozz szerintem. Bár tudom, nehéz... :/

Minden esetre mindenképp megéri tisztességesnek lenned, mert sosem tudhatod, ki lesz a leendő asszonykád. :)

2014. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek ellenére azt mondom, hogy megéri. Miért? A saját lelkiismereted és jó ízlésed miatt.

Lehet, hogy mennyiségileg jóval kevesebb csajt tudok megszerezni, de akivel mégis alakul valami, az őszinte dolog lesz, és nem holmi megjátszott kamu.

2014. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Engem úgy neveltek hogy ne azt nézzem megéri e hanem hogy helyes-e. Amúgy ha sok ilyen után megtalálod azt az 1et akkor szerintem tudni fogod megérte.
2014. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egyébként csatlakozok ahhoz, aki azt mondja, hogy ne társkeresőkön próbálkozz.

Ott tele van kamusokkal, idiótákkal, nagyképű r*bikkel, stb.

Esetleg lépj be egy ismerkedő csoportba Facebookon. Az is tele van idiótákkal meg f**széhes r*bikkel, de ot legalább van pár % értelmes ember is.

2014. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Húzzatok le, én úgy vagyok, hogy nem szép dolog átverni lányokat és megbántani őket. Szeretni kell mindet valamilyen szinten és egyet sokkal jobban náluk. Nekem van egy lány ismerősöm, aki beképzelt és engem piszkál, mert jól esik neki, én csak elolvasom az üzenetét és nem foglalkozok vele.
2014. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
"Szeretni kell mindet valamilyen szinten és egyet sokkal jobban náluk" de ha egyik sem engedi??
2014. aug. 8. 01:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Aki igazán lényeges lesz, az engedni fogja, hidd el! :)
2014. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!