Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az alábbi kérdésnél miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi kérdésnél miért büszkék arra a nők, hogy megcsalják a párjukat?


2014. okt. 13. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban például a szerető tartása presztizs kérdés.. Sokaknak tehát státusz szimbólum, másoknak pedig azt jelenti, hogy ő sokaknak kell még, tehát vonzó... Ezzel szeretnek dicsekedni, hiszen sokaknál látszik az, hogy évek alatt nem találnak még szexpartnert sem, nem még párt, ezért akinek szeretője van, az menőnek hiszi magát
2014. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan melyik hozzászóló által megfogalmazottakból jött át neked az, hogy ő "büszke" rá?


(Tényleg nagyon kíváncsi vagyok erre, mert nekem egyikéből sem.)

2014. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"igen, volt egy hatalmas fellángolás mindkettőnk részéről, ő is kapcsolatban, én is. de elmúlt szerencsére, és visszataláltunk a régi életünkbe.


mindkettőnknek hiányzott valami, megtaláltuk a másikban, de amint elmúlt az újdonság varázsa, vége lett.

igazából nem bánom, nyomott hagyott bennem a viszony, és sokat tanultam tőle. (nem, nem a szex terén, hanem inkább a világról, az életről) sok dologra rádöbbentem az ő példáján keresztül.


nem bánok semmit, de nem is szeretném folytatni."


Ő egyáltalán nem bánta meg pedig a párjával maradt.

2014. okt. 13. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
En csak beleolvastam, es szerintem se buszkek, inkabb arrol van szo, hogy egy rossz kapcsolatbol, hazassagbol, aminek mar vege, vagy nem mukodik jol, abbol kezdtek el ismerkedni es osszejonni egy uj tarssal..
2014. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te érzel különbséget a "nem bántam meg" és a "büszke vagyok rá" között?
2014. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én csak annyit mondok, hogy rendszeres szex mellett nincs olyan, hogy megromlik a kapcsolat! Tehát egy ápolatlan punci biztosan benedvesedik más férfira,aki egy kicsit szépeket mond.


Velem is előfordult sajnos.Nem bírtam 4 meg 6 heteket várni arra,akit imádtam,akibe szerelmes voltam.A női önbecsülésem romokban hevert, de legbelül tudtam, hogy nem vagyok sem ronda,sem ápolatlan és más férfi örülne,ha velem lehetne. Tehát kerestem mást.

Nem törődött velem az ex, én próbáltam kimozdítani a depressziójából... nem sikerült.

2014. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el egy nő soha nem csalja meg a párját csak úgy érzi egy kis törődés kell neki vagy újra nőnek akarja érezni magát. És az a szomorú hogy valóban elhiszik.
2014. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!