Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még a csúnya férfiak is megcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 10:52
 1/8 LazyJones ***** válasza:
100%

Miért általánosít minden nő?

Erős szarkazmussal...

Amúgy azért, amiért "minden ronda csaj is" megcsalja a pasiját. Genetika és akarathiány. Aki nem akarja megcsalni a párját, nem is fogja. Tök mindegy, hogy hogyan néz ki.

2014. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert itt azt írták nekem ne legyek válogatós, de nem csak a helyes férfiak, a csúnyák is hűtlenek.
2014. aug. 30. 10:59
 3/8 LazyJones ***** válasza:
És erre mégis mit lehetne (kellene) válaszolnom? Hogy áááá, úgysincs így? Én 33 éves leszek lassan, nem csaltam meg egyik páromat sem, nem is igazán vágyom rá, hogy megtegyem, és nem is nagyon tartom valószínűnek, hogy valaha sor kerülne rá. Na bumm. Hogy mások mit csinálnak, az az ő dolguk és az ő döntésük, ettől függetlenül az általánosítás még mindig nem igaz, én vagyok rá az élő példa. Szóval költői kérdésnek jó, de sok választ nem fogsz kapni rá.
2014. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem vagyok csúnya, mégsem csalnám meg soha a párom (de persze lehet, hogy szerinted az vagyok)
2014. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Az én tapasztalatom szerint meg a nők a csalfábbak, kinézettől függetlenül :-P
2014. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki hűtlen típus,az az is marad,nemtől,kortól,kinézettől függetlenül.Van pár ilyen ember,és vannak a normálisak.Pont.
2014. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mert nem csúnya férfiak.Egy csúnya férfinak nincs párja,örül,ha majd 30-40 évesen akad neki egy rusnya,elhízott dög.Megcsalni?Kivel?Ugyan kinek kell egy csúnya férfi?Gondolkozz már.Én csúnya vagyok,tudom miről beszélek.Eszem megáll az ilyen hülyeségeken.
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez emberség, személyiség, és tisztesség kérdése, nem a külsőé.


Vannak helyes férfiak is akik nem csalják meg a párjukat. Nem külsőtől függ. Csak mert sokat csalódtál, még nem kell lehúzni minden pasit. (Nőként írom ezt, sok csalódással a hátam mögött)

2014. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!