Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebböl valami vagy dobjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebböl valami vagy dobjam ki? Ha egy ferfi csak ejszaka akar velem talalkozni mar honapok ota, mert allitolag olyan sok dolga van, semmi közös programm se telefon csak ejszakai Facebook chat, szex utan kapasbol lelep.

Figyelt kérdés
De amikor szeretkezünk erzem, hogy szivböl kenyeztet, ölel es csokol, akkor most mi a fenet kezdjek vele?Szeretem,de a szajhaja nem akarok lenni.Amugy mindig ö jelentkezik nalam,ö kezdemenyez.Jobb lenne,ha ignoralnam?Tudnatok tanacsot adni?
2013. jún. 20. 15:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elég rendesen kihasznál. Te se gondolhatod komolyan hogy ebből normális kapcsolat lenne... Hagyd a fenébe.
2013. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A nagy női beleérző képesség: "szívből kényeztet".

Hidd el, megvan neki a szükséges numera, te meg jól bekajáltad a maszlagot...

2013. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 kolosszus22 ***** válasza:

Már nem leszel, hanem már a szajhája vagy. Nem tudom mennyi idős a pali, de lehet felesége van, de legalábbis barátnője, de valami nem stimmel, az tuti h nem akar veled komolyabb kapcsolatot.

26F

2013. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szenvedek ettöl a helyzettöl,megsem zaklatom,nem követelözök stb.Akkor most egyszerüen ignoraljam,igy talan elgondolkodik a dolgon vagy pedig mondjam meg neki,hogy menjen a francba.Ti hogyan viselkednetek?
2013. jún. 20. 16:00
 5/26 anonim ***** válasza:
Peldaul megkerdeznem, hogy mik a szandekai.
2013. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mar ismerem vagy 5 eve,ketszer elvalt,egyedül el a szomszedomban.3 eve magyarazgatta a a baratnöimnek,hogy mennyire tetszek neki,utana talakozgattunk,vart is a szexszel par honapot is a kedvemert,azota beadtam a derekam parszor (3x) de egyböl lelepett utana.En nem ertem ezt az egeszet!Egyszer merdeztem,hogy tenyleg komolyan gondolja e velem mielött lefeküdtünk,a valasz az volt,hogy ne törjem a fejemet ilyeneken.
2013. jún. 20. 16:05
 7/26 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mikor szabad napos.
2013. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 ASOT ***** válasza:
A szomszédod????
2013. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen a szomszed hazban lakik es azt is tudom,hogy amiota ismerem en vagyok az elsö nöje.Tipikus maganyos farkas.
2013. jún. 20. 16:29
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

'Egyszer merdeztem,hogy tenyleg komolyan gondolja e velem mielött lefeküdtünk,a valasz az volt,hogy ne törjem a fejemet ilyeneken.'


Ez eleg egyertelmu, nem akar toled semmit.

2013. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!