Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most az milyen hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az milyen hogy valaki állítólag szeret de ha nem az van amit ő akar akkor mérhetetlenül megbántódik? (annyira hogy mindennek vége legyen)

Figyelt kérdés

#fiú #lány #kialakulóban lévő párkapcsolat
2012. nov. 27. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ez attól függ mi az amit szeretne.
2012. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen ember van, Isten mentsen meg tőlük.

Nekik nincs elég empátiájuk és/vagyIQ-juk, hogy egy másik ember nézőpontját és igényeit ugyanolyan érvényesnek és fontosnak tekintsenek, mint a sajátjukat. Nevezheted önzőségnek, de inkább csak butaság és szegénység.

2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de ez nem is olyan hatalmas nagy dolog!! (már akinek)

meg akart csókolni nekem ez lett volna az első csókom és nem tudtam mire készül, nem volt egyértelmű! és nem adtam neki. és ő meg akart! de honnan tudhattam volna??

én még életemben nem is csókolóztam!

2012. nov. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!