Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiket már megcsaltak? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Úgy csaltam meg, hogy vagy 2 hónapig nem volt szex, mert "fájt a feje", vagy épp csak nem volt kedve hozzá, aztán egy kedves, aranyos lány úgy gondolta, hogy nem engedheti, hogy tovább szenvedjek...
2014. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom egyszer Siófokon volt a haverjaival, egy buliban megismert egy csajt, kimentek a partra sétálni és ott szexeltek.. De volt egy ennél durvább is, kollégista volt mert másik városba járt főiskolára, a koleszban átjárkàlt egy csajhoz a hátam mögött majd végül miatta ott is hagyott.
2014. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 manó1235 ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes voltam az első nagy szerelmem volt. Ment a balatonra az uncsitesójával, akkor volt hogy osztálykiránduláson is megtette, persze ez mind utólag derült ki. Kidobott és mondta hogy neki szabság kell erre rá 3 napra össze jött egy nagymellű bigével. Akivel együtt voltak vagy 2 hetet mert a szalagtűző buliján úgy berúgott exem hogy lefejelt egy villanyoszlopot és a csaj levágta hogy nem érdemes vele maradnia. :DDDD 20/L
2014. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manó1235 ***** válasza:
100%
(3as vagyok) azt elfejtettem említeni hogy azon kívül hogy rettentően megalázva és becsapva éreztem magam még egy jó kis szájferőzést is össze szedtem exemtől mivel ugye csalt fűvel fával, ő hordozó volt és rajtam jött ki.. mondanom sem kell mennyire kínosan éreztem magam az orvosnál mikor elmentem mert annyira herpeszes és hólyagos volt a szám kívül belül hogy egy hétig alig tudtam enni, vagy akár beszélni, és a gyógyszer amit kaptam nagyon drága volt és nagyon erős, szval senkinek sem kívánom.
2014. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eljöttem másik városba tanulni, de igyekeztem minél többször hazalátogatni, vele lenni, ez nagyjából kéthetente volt. Ő volt az elsősorban, aki nem akarta, hogy a távolság miatt szakítsunk, mikor felmerült a dolog. Nagyjából két hónap múlva csúnya veszekedést provokált, és szakítottunk- természetesen neten, az otthon töltött hétvégém utáni napokban.


Egyik barátja volt olyan kedves, hogy felvilágosítson, már hetek óta, kb egy hónapja volt másik nője, folyamatosan, és a legutolsó együtt töltött hétvégénken is ott volt a lány a buliban, ahol éppen az aktuális exem szülinapját ünnepeltük. Egész este segg volt velem, látványosan ellökött, amikor ölelni próbáltam, csókot nem volt hajlandó. Ezen kiakadtam, és ezt a kiakadást használta fel pár nap múlva.


De vigasztal, hogy azóta is a csajjal van együtt, szóval gondolom, megérte neki megcsalni engem vele.


Egy percig se sajnálom, bár a gondolat elég rosszul esett.


Mindez kb 2 éve történt.


21/l

2014. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Ha már fertőzés, az én exem is összeszedett valami kis gombát a balatoni akcióján és sajnos elkaptam én is, mert csak utólag mondta el hogy megcsalt. Undorító emberek..
2014. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem a legjobb baratnommel csalt meg... elvileg nem dugta meg de szerintem ez is ccsak egy ujabb hazugsag volt es az en szerelmem volt az elso a csajnak... aztan ismet megcsalt mikor kiutazott kulfoldre dolgozni 3 honapot voltunk kulon.. aztan enis utana mentem hogy uj eletet kezdunk es persze a szemembe hazudott h nem csalt meg mig tavol voltunk egymassal. Aztan szepen sorjaban derultek ki a dolok es a cajjal meg egy hazban is eltem akkor.. mindenki tudott rola korulottem.. ja es o dobott engem :))))
2014. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem a legjobb baratnommel csalt meg. A lany 2 hetig nalunk volt vakaciozni es ameddig en dolgoztam ok otthon napjaban kielegitettek egymast. A kapcsolatounk akkor meg nem ert veget de kesobb kiderult, hogy miutan adtam egy eselyt neki o ugyanugy flortolt csajokkal.

Azonban a sors nagyon csunyan vissza fizetett neki ezekert a huzasokert...

2014. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!