Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek, anyák akik megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, anyák akik megcsalták a férjüket, a gyereketek apját nem volt lelkiismeret furdalásotok? És meddig csaltátok és miért? Férjek, apák amikor megtudtátok, mit szóltatok hozzá? Mi történt? Elváltatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Eddig mind 2 választ jelentettem mert értelmetlen. Ha nem tudtok válaszolni akkor nem kell, mert felesleges!
2014. jan. 9. 21:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos megtörtént, de ide nem írnám le részletesen a történetet....
2014. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Privátba megírod? Érdekelne nagyon. Köszi!
2014. jan. 9. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit keresel ennyire?
2014. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én egyszer csaltam meg a VOLTférjemet mert: Egy agresszív, erőszakos állat volt. Súlyosan nem vert meg de többször elpofozott, fellökött. NEm túlzok ha azt mondom, hogy terrorban éltem. Gyerekünk hála istennek nem született (elképzelni se merem mit tett volna vele). Íilyen körülmények között "éltem" 1 évet (elakartam váli de féltem) amikor találkoztam egy férfival. NAgyon jó barátokká váltunk és aztán egyik nap amikor különösen rosszul voltam kibukott belőlem, hogy mi a helyzet otthon. Azt mondta, hogy nem lepődött meg ezen, érezte, hogy valami nincs rendben. Elmentem egy barátnőm bulijára (a férjem üvöltözött, csapkodott, hogy mit képzelek magamról) a bulin kimentem a konyhába, hogy megnyugodjak. Odajött hozzám átölelt és onnan már jött minden magától. Másnap hazamentem, a férjem szerencsére már nem volt otthon. De amikor telefonon beszéltünk levettem, hogy ezt nem fogom megúszni. Áthívtam ezt a férfit, összepakoltam a lehető legtöbb cuccom, elmentem. Lelki ismeretem egyáltalán nem volt. Nem tekintettem a férjemként egyáltalán férfiként arra az emberre. A válási procedúra alatt csak ügyvéd jelenlétében találkoztam vele. Ez két éve történt. A férfi nem a szeretőm hanem a férjem és terhes vagyok. Persze a történetem egy kirívó eset.
2014. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mi van a volt férjeddel most??
2014. jan. 12. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem is érdekel
2014. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 7 évig voltam olyan kapcsolatban, ahol a párom (nem voltunk házasok)napi szinten megalázott, lelkileg terrorizált, fizikailag bántalmazott. Hogy miért nem léptem ki egy ilyen kapcsolatból? Mert hulye voltam. De mégsem csaltam meg egyszer sem. Nem azért, mert nem akartam, igenis akartam. Amúgy is minden nap lekur...zott, gondoltam, legyen már igaza egyszer. Azért nem tettem meg, mert miatta az embereket is megutáltam, a férfiakat is, noket, mindenkit. 2 éve szakítottam vele, és csak most sikerult lelkileg rendbejonnom, egy csodás új szerelemnek koszonhetoen.
2014. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!