Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Minek lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Minek lenne a legtöbb értelme?

Figyelt kérdés
Barátnőm megcsalt. Ő nem tudja h én tudok róla. Hagyam ott simán? V próbáljam megbeszélni vele? Szerintetek érdemes lenne megpróbálni megint?!

2014. okt. 25. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen beszéd meg vele, szembesítsd vele, hogy lebukott, utána pedig hagyd ott.

Te érzed mennyire bánt a dolog, tudod-e vele tovább folytatni.

2014. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen meg kell beszélnetek ezt az ügyet, majd később tudod eldönteni, h tudsz-e még bízni benne.
2014. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy megcsalt? Lefeküdt valakivel? Vagy nálatok már a flört is az? Ez minden párkapcsolatban más. :)


Én a helyedben leülnék vele szemtől szemben, és megkérdezném, hogy nem szeretne-e valamit bevallani. Nem számonkérésképp, hanem azért, hogy adjak neki egy esélyt őszintének lenni. Tudom, hogy most nagyon nehéz (nem klisé, átéltem, többször, emlékszem rá), és nagyon könnyű haragudni rá, gyűlölni őt, leírni... De ettől függetlenül oka van annak, hogy együtt vagytok. Biztosan egy nagyszerű lány, másképp nem járnátok, nem lenne nehéz számodra ez a helyzet. Ha bevallja, ha őszinte, ha tudtok róla beszélni, akkor talán még menthető a kapcsolat.


Ha nem vallja be, akkor szembesíteném vele. Ezzel azonban vigyázni kell, ha szembesíted vele, védekezni fog - talán tagadja, talán rád hárítja a felelősséget, talán a harmadik félre, stb. -, és nagyon könnyen lehet belőle vita. Ez is egy alkalom arra, hogy őszinték legyetek egymással, de ez csak akkor működőképes, ha képesek vagytok úgy vitatkozni, hogy az konstruktív legyen.


Érdemes megkérdezni tőle, hogy mit szeretne a ti kapcsolatotoktól, mennyire gondolja komolyan. Lehet, hogy ez egy botlás volt. Lehet, hogy amúgy is a vég kezdete, és szakítani szeretne.

2014. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as megcsalás alatt azt értem h lefeküdt haverommal. :(
2014. okt. 25. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Leves. Meg tudod talán bocsájtani, viszont nem fogod elfelejteni. Főleg úgy, hogy egy haverodról van szó. Bármikor szóba kerül, eszedbe jut ez a haverod, akaratlanul is eszedbe jut ez a történet, ami miatt nem fog működni szerintem. Én már egy csóknál is dobnám barátnőmet a fent említett okok miatt.
2014. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hosszabb távon nincs sok értelme folytatni.Rövid távon igen.Legalább lessz kit dugni.😊
2014. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!