Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudnatok segiteni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok segiteni? Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
A pasim,akivel egy eve vagyunk egyutt atvert es becsapott.Megtudtam a jelszavat es beleptem a facebookjara.Tudom,nem szep dolog,de szeretnem ha a kerdes megvalszolasaban segitenetek es nem a korulmenyekre koncentralnatok.Szoval megtortent a nagy leleplezes,a pasim egy csajnak irogatta hogy majd talalkozzanak,meg hogy a csaj menjen fel hozza.Azt hittem nem latok tisztan,olyan oszintenek tunt a szerelmunk.Ugyerzem lassan belebolondulok,mert meg mindig nagyon szeretem de egyertelmu,hogy a bizalmamat mar eljatszotta.Rengetegszer megbantott de nem gondoltam,hogy idaig fajulnak nala a dolgok,vegig hazudott nekem.Szoval annyit szeretnek,hogy mindenkeppen szembesitsem azzal amit tett.De mit tudnek mondani vagy kitalalni,hogy ne ugy mondjam el,hogy a facebookjan lattam...

2014. okt. 28. 01:36
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

1. Valóban nem szép, de ha így tudtál bizonyosságot szerezni, akkor így tudtál.

2. Miért volna gond, ha megtudja?

2014. okt. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak simán hagyd ott.
2014. okt. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár az alapján amit leírtál még nem látom annyira egyértelműnek hogy egyáltalán meg akarna csalni. Pontosan mit irogattak egymásnak?
2014. okt. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek a szembesités az ilyennek? Felesleges.. Egy szót nem érdemes rá pazarolni.


Tenger pasi van, aki szeretne normális, mélyérzésekkel telt kapcsolatot, akik abszolút megbecsülik a nőket. Keress magadnak...


Végül is a legnagyobb sdzembesités az, hogy ha lesz egy normális kapcsolatod, és férjhez mész. Ha meg még szépek lesznek a gyerekeid, akkor mégnagyobb:D Hiszen látja mit vesztett. Pedig ott voltál az orra előtt-dehát mit várjunk egy olyantól aki a f.rka után mászkál?

2014. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Konkretan azt irta,hogy abban meg semmi rossz nincs ha neki baratnoje van,nyugodtan elmehetnek kocsikazni,vagy filmezni meg hogy vannak valasztasi lehetosegei.Az ajanlat egyertelmu volt szerintem...
2014. okt. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!