Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra van szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem, tudnátok segíteni? Lent elmesélek mindent.

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy szakítottunk a barátommal (16 éves vagyok lány) és azóta nem volt párkapcsolatom, pedig nagyon szeretném, hogy legyen. Egyszerűen csak barátkoznak velem a fiúk de a járás soha nem jön szóba sőt mégcsak a randi se. Járok bulizni és ott is ugyanez van. Nem tudom mit csináljak másképp de úgy szeretnék valakit nagyonnagyon szeretni! Mindenfajta tanácsot elfogadok!!!
2014. okt. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos rusnya vagy...bocs de biztos :DDD
2014. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy még a volt barátodba?

Csúnyán szakítottatok?

Milyen volt a kapcsolatotok?

Lehet, hogy tudat alatt elzárod magad mellől a lehetőségeket?

2014. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz róla beszélni nyugodtan írj:)(engem is prdekel a téma)
2014. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Túl görcsösen próbálod és ez átüt a kisugárzásodon.

Először pasi nélkül kell jól és függetlennek érezned magad a bőrödben. Akkor majd jönni fognak.

Mellesleg a 16 éves kor, tipikus rút kiskacsa kor. Nem kell sietni, ráérsz még fiúzni hidd el.

2014. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne aggódj, ne akard túl görcsösen! Egy jó barátság később átalakulhat kapcsolattá is :
2014. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem a külsőm az oka, mert több fiú is mondta már hogy szép vagyok:) de az viszont Lehetséges hogy túl görcsösen próbálok keresgélni és ezért nem jön össze semmi. Lehet, hogy inkább türelmes leszek és várok mert azzal többre megyek. Köszönöm mindenkinek a választ!! :)
2014. okt. 10. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd el magad teljesen, legyél önfeledten boldog, mosolyogj sokat és legyél közvetlen, de maradj azért titokzatos és ne add magad könnyen! Igen egyébként minél jobban kapcsolatot akarsz, annál nehezebben találsz, sajnos ez szerintem sokakkal van így. Próbáld meg legbelül is élvezni az egyedüllétet és hidd el, akkor jön majd valaki:)
2014. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!