Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnatok nekem segiteni? Ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napsugar95 kérdése:

Tudnatok nekem segiteni? Ujra osszejottem a volt parommal, de valami mas!

Figyelt kérdés

Fel ev utan ujra osszejottunk .A szakitas utan neki uj baratnoje lett ,de szakitott vele mondvan engem szeret! Miutan hazajottem (kulfoldon dolgoztam) talalkozgattunk , ami nagyon jo volt elvoltunk mint regen aztan jott az, hogy o velem szeretne lenni mert szeret de par napra ra nem tudja mit akar hiszen en is voltam

Massal es nem biztos, hogy elfelejti.. Aztan mondtam neki ,hogy jo akkor hagyjuk de aklor rogton a kontra , ne o velem akar lenni probaljuk meg !! Most ugy vagyunk, hogy megprobaljuk , de kedveli mas lany kepet es a napokban lattam , hogy a volt baratnoje kepet is kedvelte de o azt mondta ne legyek ilyen gyerekes ! Tudom, neha hisztis vagyok, de zavar, hogy velem nem csinal programot max mozi es ennyi amit alapbol nem igazan szeretek en mondtam, menjunk biciklizni de kb 2 perc utan mar haza akart menni, hogy bujunk ossze! Masnap mar ment a haverokkal a jo kis programra! Ha barmi bajom van akkor rogton hisztizek mar megint bajom van meghallgatnde semmit nem

Mond ... Mit tegyek? Mondtam neki, hogy beszelni szeretnek vele , es utana rogton szeretget mert erezte , hogy errol akarok... Szeret

De nem

Tudom mi lenne a helyes


2014. okt. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy neki, semmi több.Mindenhová vinne magával, éps nem a mozi as "te jussod".
2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy cink alak, hagyd inkább. A saját időd pazarlod és csak stoppolod magad ezzel.
2014. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Igazabol az bant, hogy uj eselyt kapott tolem hiszen megcsalt ! Most itt az esely es ugy erzem

Nem

El vele ,csak vagyok bar lehet mindenben a rosszat latom vagy inkabb tisztan? ?!? A szulei nagyon akarjak,hogy egyutt maradjunk ne akarnak mast melle ! Neki meg lehet inkabb kenyelmes mert minden szeretet megkap tolem

2014. okt. 21. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:

A megszokás miatt akar csak veled lenni. Lehet, hogy szeret, de nem úgy ahogy kellene.

Nálunk is hasonló volt a helyzet. Együtt voltam a barátommal 4 évet, szakítottunk, ő szinte utána összejött mással. Aztán nekem is lett vki. Kb. 1 évig tartott, aztán szép lassan visszakönyörögte magát, mikor én újra egyedül voltam. Aztán újabb 4 év együtt, sok sok veszekedés (főleg az miatt, hogy én mással is együtt voltam, az nem volt baj, hogy neki hány csajjal volt közben szexuális kapcsolata a kis barátnője mellett), közös program nem volt, legfeljebb ha nagyon erőltettem, de mindig az volt a válasz, hogy most nincs kedve, fáradt. Persze a haverokhoz nem volt fáradt. Nekem meg azt mondta, hogy ennyi együtt töltött idő után elégnek kell lenni annyinak, hogy néha együtt alszunk, és ez a közös program. Olyan dolgai voltak, hogy el se hinnéd. Mindent meg tudott magyarázni. Aztán januárban megint otthagytam, elegem lett. Most újra próbálkozik, mert én vagyok neki az igazi, és bármire hajlandó...csak én már nem hiszek neki.

2014. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!