Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsalt a párom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsalt a párom! Mit tegyek? 1 éve vagyunk együtt és 2hónap után beszélgetett 1 lánnyal facebookon elég durva módon, hogy mit csinálnának együtt.

Figyelt kérdés
A telefon számát is megadta neki, és találkozót szerveztek, erről én tudtam, mert megláttam és szakítottam vele, erre megszakította a kapcsolatot a lánnyal és végül kibékültünk.Majd most 2hónapja (1éve vagyunk együtt) megtörtént megint... ugyan ez kb. csak ez én voltam "kamu fb-al" , és sírt 3napig hogy ő engem szeret nem bírja nélkülem nem tudja miért csináltam.. majd elárulta nagy nehezen,hogy azért mert úgy érzi a volt barátomra gondolok miközbe vele vagyok ( aki meghalt 2éve ,de barátok voltak látott minket mindig együtt) ... nem bízok benne, szerintetek mit tegyek?

2014. dec. 1. 09:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és az elsőnél nem tudta,hogy én tudok róla, úgy szakította meg a kapcsolatot a lánnyal.. de kérdeztem h nincs senki? és letagadta majd gyorsan megszakította a kapcsolatot vele. Azt mondja nem tudja miért csinálta mert én vagyok neki tökéletes midnent megkap..csak ez a "volt barátomos dolog miatt csinálta.."
2014. dec. 1. 09:56
 2/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok eddig a leghosszabb kapcsolata , max 2hónaposok volotak neki..és érzem,hogy szeret teljesen kimutatja meg minden, de nem tudom bízhatok e benne ezek után :(
2014. dec. 1. 09:58
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Mit kell mérlegelni?

Lapát!

2014. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azzal lehet ezt megtenni (többször meg pláne), aki hagyja. Ha hagyod, át fog verni, még százszor. Mit tegyél? Döntsd el, hogy kell-e ez neked vagy sem. 1 év? Nevetségesen kevés, már ne is haragudj. Hogy építesz egy életet egy olyan kapcsolatra, ahol a társad 1 évig nem képes tisztelettel hű maradni??
2014. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

"Majdnem" megcsalt?

Nem azért szakítanék vele, mert megcsalt, hiszen elméletileg nem csalt meg, hanem azért, mert hazudott, becsapott, megalázott.

2014. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
már kétszer megcsinálta, megfogja még többször is és nem csak beszélgetni fog egy idő után... az, hogy a volt barátod miatt csinálja ez baromi jó kamuduma, hogy rád fogja az egészet mintha te tehetnél róla.. be ne vedd! én a helyedben hagynám... mármint szakítanék vele és megmondanám neki most már azzal flörtölget akivel csak akar...
2014. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Aha, még a te hibád, mert nem bírja a rudiját a boxerben tartani.

Legközelebb majd azért dug meg valakit, mert úgy gondolja, hogy szex közben az ex jár a fejedben.

Lebukott, megbocsátottad. Annyi változott, hogy óvatosabb lett.

Ne aggódj. Van már annyi tapasztalata veled, hogy a következőre már nem jössz rá, bármennyire kutakodsz.

2014. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
ja és megakarja kérni a kezem...
2014. dec. 1. 10:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
még jó hogy jó lenne egy olyan feleség majd aki mindent megbocsájt :)
2014. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki megcsalja a párját, és lebukik, de kap még egy esélyt, az az esetek 95%-ában megváltozik - jóval óvatosabb lesz.

A te palid sajnos annyira h*lye, hogy az 5%-hoz tartozik.

Adj neki még egy esélyt, hátha harmadszorra már nem fog lebukni.

2014. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!