Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a fenéért csókolt meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért csókolt meg? Miért hiszi, hogy azt akarom, csalja meg velem a barátnőjét? Miért vagyok szemét, amiért elmondtam, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek van barátnője, viszont 8.-9. osztályban nagyon jóban voltunk (én szerelmes is voltam belé, utólag derült ki, hogy neki sem voltam közömbös, nem udvariasságból, jófejségből volt velem olyan, amilyen) A mostani barátnőjével 4 hónapja van együtt. Utána én elszúrtam és totál eltávolodtunk egymástól, csak szimpla osztálytársam voltunk. Az utóbbi 2 évem úgy telt, hogy örültem, amikor beszélgettünk és alig bírtam magammal, ha rám mosolygott, de ennyi volt. Olyan jóban sosem lettünk, mint régen voltunk és tudtam, hogy ez az én hibám.

Szerdán volt egy osztálybuli és utána páran, akikkel jóban voltunk, elmentünk egy bárba még kicsit. Koktéloztunk, feleseztünk, beszélgettünk hajnalig és akkor is tök flegma volt velem. Mikor hazaértem, akkor írtam neki egy üzenetet, ami már évek óta érlelődött bennem, mindent leírtam és a hirtelen bátorságom, meg a feldúltságom miatt elküldtem. Még akkor megnézte, de nem is reagált. Tegnap nem mentem be. Erre ma nem engedett ki a suliból, hanem közölte, hogy megmagyarázom, mi az az üzenet. Elmentünk sétálni és én elmondtam. Elkezdett pattogni, hogy ő szereti a barátnőjét, meg nem olyan, mint régen volt és ne várjam, hogy majd megcsalja velem, stb. Úgy viselkedett, mintha meztelenül állnék előtte, arra várva, hogy rám másszon.

Beszélgettünk még és megcsókolt, minden előzmény nélkül, majd olyanokat mondott, hogy ebből csak baj lesz, ott tart, mint 2 és fél éve. Megbeszéltük, hogy ez nem jó, neki barátnője van, nekem is lesz majd barátom egyszer tuti. Utána délután felhívott, hogy azért ez mekkora szemétség, hogy ezt művelem. Összevesztünk kicsit, majd rátettem a telefont. Erre most felhív, hogy idejöhet-e hozzánk, mert látni szeretne és beszélgessünk.


Nem értem, mi ez.


17/L



2014. dec. 12. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ket hulye tini hulyesege :)
2014. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel igazán ki lettem segítve.
2014. dec. 12. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

A sztorit ugyan nem olvastam el, de a "Mi a fenéért csókolt meg? Miért hiszi, hogy azt akarom, csalja meg velem a barátnőjét?" kérdésre annyit kérdeznék vissza hogy:

Mi a fenéért hagytad hogy megcsókoljon, ha nem akarod veled csalja meg a barátnőjét?

2014. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd át! Mondd meg neki, holnap a suliban, hogy csak szereted volna, ha minden tisztázódik és, hogy nem akarsz összejönni vele és, hogy tökéletesen tudatába vagy annak, h barátnője van.
2014. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudtam mit reagálni abban a helyzetben, összezavarodtam, képtelen voltam ésszerűen gondolkozni.


Fél óra múlva itt van... De nem lesz semmi, csak beszélgetünk, mint két átlagos osztálytárs.

2014. dec. 12. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megcsókol, ne csókold vissza!!!!!!!!!! megint a 4#es vagyok
2014. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Életemben először csókolóztam, azt se tudtam, hol vagyok éppen.

De most nem fog történni semmi.

2014. dec. 12. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a f..zért írtad neki azt az üzenetet, ha legalább tudat alatt nem arra vágytál, hogy így vagy úgy veled legyen? Ne legyél kiakadva, hogy megcsókolt, elérted a célod, ismét érdeklődik.

És még te kérdezed, hogy miért vagy szemét, amiért megmondtad, amit érzel. Nem hiszlek el. Oké, hogy semmi tapasztalatod nincs párkapcsolati téren, de gondolkodj már egy kicsit, könyörgöm...

2014. dec. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2014. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!