Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm más férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liveforever kérdése:

Barátnőm más férfiakkal szemezik! Nemrég voltunk 3 hónaposak, szerintetek? Kiegészítés lent!

Figyelt kérdés
Nemrég lett a barátnőm, tehát friss a kapcsolat, én nagyon szeretem őt, ő is engem, nagyon meghitt a kapcsolat, de ha elmegyünk valahová akkor mindig azon kapom, hogy ha megjelenik egy férfi a közelünkben ő azonnal végignéz rajta és a tekintetét keresi. Ez nem lenne még rossz dolog, mert hűséget fogadott nem vakságot, de megfigyeltem, hogy utána többször is a férfi szemébe néz. Olyankor olyan mintha nem is lennék mellette, teszi mindezt úgy, hogy mellette vagyok és szerelmesen kezét fogva sétálgatunk. Én azonnal szóvá teszem neki, mert sérti a büszkeségemet, de ő azonnal letagadja, sőt megsértődik azon ha meggyanúsítom. Pedig amikor már rátapad a tekintete a srácra kicsit belemászok az arcába és észbe kap, olyankor látom a szemén, hogy érzi lebukott, de ennek ellenére tagad... Jelenleg nálam lakik, mindent megkap, naponta többször sex, romantika stb. lehet nem rám vágyik? Úgy érzem, hogy még mindig keres valakit, pedig mondja nekem, hogy én vagyok neki a nagy ő, de a tetteivel az ellenkezőjét sugallja. Előfordult egyszer, hogy sex közben a holnapi programról kérdezett, wtf? xd Pedig nagy bika vagyok... ;) Még nagyon az elején össze-vissza írogattak neki srácok, egy olyan is akit el akart hódítani a barátnőjétől, de az visszautasította, ennek ellenére mindennap írt neki. Szerintetek? xd

2014. dec. 18. 18:50
 1/8 kottadelsol válasza:

Lehet, hogy nem is nagy bika, hanem nagy ökör vagy...

De az is lehet, hogy nagyon szerencsés :D

2014. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit mond, az a lényeg, amit tesz. Nagyon úgy tűnik, hogy nem komolyak a szándékai, vagy nem elég érett még egy kapcsolathoz. Minél előbb meg kellene beszélnetek, hogy mit is akar tőled, ne hagyd, hogy kihasználjon...
2014. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az meglehet, hogy nagy ökör vagyok... ;) Őszintén szólva magamból indulok ki, mert én akkor szemezek nőkkel, ha ismerkedni akarok vagy nem jön be nagyon a barátnőm vagy váltani akarok... :) De ebben az esetben úgy érzem, hogy kicsit tré a dolog, jól elvagyok vele, adok neki, de fos az ilyen dolgokba belegondolni. Az a baj, hogy nagyon nem lehet beszélni vele, mert ha valami problémát hozok fel csöndben marad, maga elé mered és bármilyen kérdésre mindig az a válasza, hogy "semmi" Ezért vagyok ennyire tanácstalan... :S
2014. dec. 18. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnik úgy hogy a barátnőd komolyan gondolná..én a barátom mellett nem nézek mást így is féltékeny :3 és más nem is kell, mi is rengeteget szexelunk és még beszélni sem tudok csak nyogdecselni szóval ez baratnodtol eléggé öhm furcsaa..szerintem beszéljétek meg végülis egy kapcsolatban a szerelem a szex és az őszinteség a legfontosabb három dolog:))
2014. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát engem is ez aggaszt, amúgy is féltékeny típus vagyok, de ez a dolog még rátesz egy lapáttal, pedig olyan sok energiám van a dologban. Hát ez a dolog egyszer fordult elő sex közben, de ilyenben még sose volt részem... :O
2014. dec. 18. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Oh. :(

Én úgy vagyok vele, hogy mondani sok mindent lehet, de a cselekedet alapján alkotok véleményt, valamint hogy a másik mennyire érezteti, hogy szeret, fontos vagyok neki, stb.

Teljesen normális a Te reakciód, az nem mindennapi, hogy Te srácként éled ezt át, mert a barátnőd viselkedése inkább a srácokra jellemző. Én beszélnék vele őszintén, megkérdezném, hogy mennyire vagyok fontos neki, stb. Lehet, hogy nem érett még egy komoly kapcsolatra, vagy kezd elkényelmesedni. Érzi, tudja, hogy mindent megkap, így nem értékeli annyira. Kicsit redukálhatsz ezeken a dolgokon.. sajnos vagy nem sajnos, de vannak olyan nők, akiknek az kell, hogy egy kicsit ne foglalkozzon vele a férfi és akkor észbekap, hogy hoppá, a kapcsolatért neki is tenni kell.. én ezt próbálnám ki a helyedben, vagy rákérdeznék konkrétan, elmondanám neki, hogy hiába mondja, hogy fontos vagy neki, a tetteivel nem ezt sugallja és megkérdezném, hogy fordított esetben neki hogy esne, ha Te szemezgetnél más csajokkal, miközben Ő fogja a kezedet.. nem tudom hány éves amúgy, és nem megbántani akarlak/akarom Őt, de a leírtak alapján ebből a szempontból kicsit gyerekes a viselkedése.

Mindenesetre remélem sikerül megbeszélnetek a dolgot, mert hosszabbtávon csak így működhet a kapcsolat, szerintem. :)


22N

2014. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbáltam rákeresni itt, hátha szembesült valaki olyan problémával mint én, de eddig senki... :) Csak olyan topicot olvastam, ahol a kapcsolatban a férfi tesz ilyeneket. Sajnos nem nagyon lehet vele beszélni, fiatalabb nálam,annyi idős mint te... :) Én mondjuk kicsit már megnyugodtam és komolyan gondolnám a dolgokat, de lehet még nem elég komoly egy igazi kapcsolathoz... Pedig szerintem szeret csak nem tudja, hogy mit a szerepe a kapcsolatban. Jahm, mostanában kicsit odapirítottam neki, egyből elkezdett főzni, mosni stb... Csak én érzem rosszul magam, hogy bunkónak kell vele lennem, de ha neki ez kell... xd
2014. dec. 18. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Én pont élveznék egy ilyen helyzetet. Nekem izgató ha más férfiakkal flörtöl és akár le is fekszik velük. Nem tudom megmagyarázni, de hihetetlenül izgató érzés lenne.

2014. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!