Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el itt sokan, hogy a nők átlagos férfiakkal jöjjenek össze?

Figyelt kérdés

Miért kellene nekem olyan férfival lenni, aki az ÉN SZEMEMBEN átlagos?

Nekem abszurd, hogy valaki megelégedne azzal, hogy összejöjjön neki egy olyan csaj, aki átlagosnak látja. Nekem sem kellett volna olyan fiú/férfi, aki annak tart engem.


Ha valaki megtetszik az embernek, netán bele is szeret, akkor már alap, hogy valamiért más, mint a többi, tehát valamiben KÜLÖNLEGES, kiemelkedik a többi közül. Ha valakinél nem érzi ezt az ember, akkor miért kellene vele összejönnie?



2014. okt. 19. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert ők is csak átlagosak?
2014. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Talán valami gond van édes?
2014. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi vagyok.
2014. okt. 19. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Fordított esetben is megállja a helyét a kérdés:

Miért várják el sokan, hogy a férfiak átlagos nőkkel jöjjenek össze?


Egyébként elég hülye a felfogásod..senki nem átlagos, mindenkiben van valami, amiben eltér egy másik embertől. Csak valószínű te úgy csinálsz, hogy ránézel, és azt mondod: pff, ez egy tok normális srác, kell a fa̶s̶z̶nak.

De néézd, azt a srácot. Szögek állnak ki a szemgolyójából, és egy traktor felnit vonszol maga után, ami nem eldönthető, hogy a füléből lóg, vagy az orrából. Húúú milyen titokzatos, nekem Ő kell.


Semmi hajlandóság nincs az ilyenekben az iránt, hogy esetleg megismerjék az embert, és ne az legyen, hogy összejössz valakivel, aki külsőre tetszik, mert neked csak a különlegesek kellenek, majd 2 hónap múlva szakítotok, mert belsőre meg köcsög. Ezért tartotok ott már 18 éves korotokra, hogy legalább 4-en megdugtak, és számolni se tudjátok hány pasitok volt.


Szóval ehhez a kérdéshez csak gratulálni tudok.

Gratulálok!

2014. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Elmagyarázom. A komolyan kinéző, Göncz Kinga ábrázatú, das ist csábrázatú nőket nem veszik komolyan, mondjuk lehet, hogy ez kicsit erős hasonlat, de érthető a célzat, a jégkirálynők sose voltak kelendőek. Namost, a nőkön hatalmas szociális nyomás van a külsőségeket tekintve. Míg egy kócon, borotválatlan és szakadtan öltözködő férfi megszokott látvány, ugyan ez nőből nem igazán az. Egy átlag nő sokat foglalkozik a külsejével, mert ez egy társadalmi elvárás a kollektív tudattalan részéről, mármint a kinézettel való foglalkozás. A külsőbe fektetett munkától, mi megjegyzem nem épp kicsi, elvárja az ember, hogy térüljön meg. Ha valaki reggel 15 percet öl a külsejébe, ami azért hajnalok hajnalán nem olyan kevés, szerintem az jogosan várja el, hogy értékeljék ezt valamilyen szinten. Plusz, ha elmegy egy a külsejével alig foglalkozó férfi és egy ugyanilyen nő egy állásinterjúra, úgy, hogy mindkettő szakmai tudása egálban van a másikkal, akkor a férfit fogják választani, hála a "nő bármikor teherbe eshet és eltűnhet évekre a munkaerőpiacról" beidegződésnek, emancipáció meg egyenlőség ide-oda. Így a nő szó szerint rá van kényszerítve, hogy a külsejével kompenzáljon.


Persze a sok ostoba nőgyúlóló ezt úgyse érti, a kedvükért összefoglalót se írok, mert úgyse olvassák el, csak lepontoznak csuklóból. Nem vagyok feministák által fizetett provokátor és a barátnőm se tartja a golyómat a zsebében, egyszerűen csak méltóztatok foglalkozni a társadalmi problémákkal, amik amúgy a szőnyeg alá kerülnének.

2014. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Miért várják el sokan, hogy a férfiak átlagos nőkkel jöjjenek össze? "


Én nem várom el, de szerintem ez a kérdésből lejött. Szerintem akkor születnének normális párkapcsolatok, ha mindenki olyannal jönne össze, aki számára különleges, és tényleg egymásba szeretnek.

Nos, ha úgy indul az egész, hogy úgy tekint az ember a párjára, hogy sík átlagos, az nem túl jó. De ez csak az én véleményem.


"Egyébként elég hülye a felfogásod..senki nem átlagos, mindenkiben van valami, amiben eltér egy másik embertől. "


Szerintem a te felfogásod gáz, mert rögtön elkezdesz kötekedni.

Oké, hogy mindenkiben van valami, de mindenkit más mozgat meg.


" Csak valószínű te úgy csinálsz, hogy ránézel, és azt mondod: pff, ez egy tok normális srác, kell a fa̶s̶z̶nak.

De néézd, azt a srácot. Szögek állnak ki a szemgolyójából, és egy traktor felnit vonszol maga után, ami nem eldönthető, hogy a füléből lóg, vagy az orrából. Húúú milyen titokzatos, nekem Ő kell. "


És ezt arra alapozod, hogy....?!

Szerintem semmi olyat nem írtam, amiből ez jöhetett volna le, így ez felesleges hablatyolás, vádaskodás. 0 értelme van, kicsit is intelligens ember nem ír le a másikra ilyeneket mindenféle alap nélkül.


"Semmi hajlandóság nincs az ilyenekben az iránt, hogy esetleg megismerjék az embert, és ne az legyen, hogy összejössz valakivel, aki külsőre tetszik, mert neked csak a különlegesek kellenek"


Elég egyszerű lélek lehetsz, hogy ha a különlegességet egyből csak a külsőre vonatkoztatod.

És igen, kizárólag különlegesek kellenek. BELSŐRE is.

Ja, és rengeteg embernek adtam esélyt arra, hogy megismerjük egymást, szóval megint nem talált.


" majd 2 hónap múlva szakítotok, mert belsőre meg köcsög. Ezért tartotok ott már 18 éves korotokra, hogy legalább 4-en megdugtak, és számolni se tudjátok hány pasitok volt. "


Mi ez a királyi többes? Hozzám beszélsz, vagy édesanyádhoz?

Párkapcsolatban élek egy éve, 19 évesen szexeltem először, és a mostani barátom a 3. ember, akivel lefeküdtem...

Most vagyok 23 éves.


"Szóval ehhez a kérdéshez csak gratulálni tudok.

Gratulálok!"


Én is gratulálok a személyeskedő, mellélőtt kommentedhez. :)

2014. okt. 19. 19:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz igazi egy kapcsolat, ha különlegest keresünk. Nem attól lesz különleges, mert a párunk különleges. Helytelen gondolkodás mód.
2014. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Max. neked. Te pedig nem minősítheted senkinek sem a gondolkodásmódját, főleg nem ilyen szubjektív témában, mert semmivel sem számít a véleményed többet, mint pl. az enyém, vagy akárkié. Objektív igazság pedig nincs.


Nem mondtam, hogy csak attól lesz jó, igazi egy párkapcsolat, ha különleges számodra a párod, csak azt, hogy ez szerintem alap az elején. Legalábbis nekem az, és nem hiszem, hogy egyedül vagyok vele.

Akit csak egy átlagjózsinak lát az ember, nem fog meg benne semmi, azzal mégis mit kezdene?

2014. okt. 19. 19:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha te mondod... Keresd meg!
2014. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a kérdésnek nincs is értelme. Senki nem várja ezt el. Egyébként pedig a kérdésed tök paradox. Azt mondod miért kéne átlagosokkal összejönni, a magyarázatodból pedig kiderül, hogy senki sem átlagos, mert valaki mindenkinek különleges valamiben. Amúgy neked pisztolyt tartottak a fejedhez, vagy bármelyik ismerősödnek, hogy jöjjön össze egy számára nem vonzó emberrel, vagy micsoda?


Egyébként egy valami nagyon nem tetszik. Az, hogy a kérdésedből süt a nősovinizmus. "A nők átlagos férfiakkal", mintha a nő valami felsőbbrendű lény lenne. Szerintem gondold át mielőtt kérdezel, jobban jársz.

2014. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!