Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, férfiak, akik ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akik ezt teszik, miért teszik? Más nőkkel csevegés a neten, vagy telefonon titokban.

Figyelt kérdés

Általánosítani nem szeretnék, tudom nem mindenki teszi ezt, de sokan. Tapasztaltam saját párkapcsolatban, több férfinél, és nagyon sok ilyen esetről hallottam barátnőktől, ismerősöktől, hogy lebukott a férfi és legtöbb esetben szakítás lett a vége, mert a bizalom sajnos megszűnik egy ilyen lebukás után. Még ha nem is történt semmi, de történhetett volna!


Miért teszitek ezt?

Csak szórakozás, ego növelés, esetleg chatsex, de semmi több, találkozást nem terveztek?

Vagy megfordul a fejetekben a találkozás, de aztán mégsem teszitek, a következmények miatt?

Vagy meg is teszitek, találkoztok a lánnyal, lányokkal?


Szeretném tudni, miért teszi ezt sok férfi, a barátnőjükből hiányolnak valamit, unatkoznak, szórakozás, konkrét megcsalás tervezése, vagy a nő lecserélése a cél? Ki miért teszi, tette már?



2015. jan. 14. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a nők lépnek félre látszólag teljesen normális kapcsolatban. Nincs egyezményes magyarázat rá, egyszerűen ilyenek az emberek, hypergámia, unalom, "megelőző csapás", és még sorolhatnám.
2015. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Az én kapcsolataimban általában a nők léptek félre és ők beszéltek titokban más kandúrokkal. Szerintem nem tudtam nekik mindent megadni, amire szükségük lett volna. Gondolom erről van szó.
2015. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy valami hiányzik. Vagy az izgalom, vagy az együttlét egy bizonyos egyénfüggő formája. Szerintem nem lehet általánosítani sem nemekre sem okok tekintetében, mert minden helyzet és ember más. De lehet pozitív olvasata is a dolognak. :-)
2015. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam titokban csinálni ilyesmit. Nyiltan csinálom, de semmi olyan indokkal. Haverkodni, embereket megismerni akarok így.

Aki sunyiba az nyilván megcsalásra készül vagy "csak" flörtre.

Azoknál nem jó a kapcsolat, amiről mindkét fél tehet.

2015. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes én is nők esetében találkoztam ilyesmivel ... :-(
2015. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én barátilag leveleztem csak lánnyal, tali is lett volna baráti, de én aztán nem akartam semmit tőle, meg a csaj is tudott róla, ami miatt pipa volt. hát vhol megértem, de vhol én voltam a hülye, h őszinte voltam, mert lett volna egy ital, beszélek két szót, hazajövök, és semmi más.
2015. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!