Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hüvelygombám van de nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygombám van de nem tudja a párom. Elmondjam neki vagy ki tudom magam kezeltetni "titokban"?

Figyelt kérdés
Mikor tudom hogy lesz szex vagy ott alszok nála,találkozunk,meg mondjuk úgy általában is kimosom a hüvelyem vízzel és így olyan mintha teljesen egészséges lennék.De már sok éve tart a betegség és így nem tudok meggyógyulni,ez csak felszínes.Mit tegyek?Elmondani nem igazán szeretném :(
2014. okt. 27. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok, lehet őt is megfertőzöd...
2014. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem a kioktatásokra vagyok kíváncsi,hanem arra,hogy mit tegyek??
2014. okt. 27. 17:08
 3/21 anonim ***** válasza:

Fujj,

de undorító és igénytelen vagy.

Az még hagyján, hogy a párodban sem bízol, de az, hogy évek óta

hüvelygombád van, és képes vagy tűrni, hogy a párod a gombás p..nádat, nyalja, dugja, kitéve őt is ezzel a gombának és b..szol elmenni orvoshoz...hát az mindent visz.

2014. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez gyökérség ! A legtöbb nincs vele tisztában mit ír le . A szervezet reagál bizonyos dolgokra és a nőknél ez másként zajlik le ! Kanok , ki menzeszelt már a kiírók közül ???
2014. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
jézuskrisztuskeresztjére!!!!!!! Milyen nő vagy te??
2014. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz és mondd el neki is a dolgot.

Gondolom fordított esetben te is szeretnéd, ha elmondaná neked a párod.

(Nőgyógyászhoz, ha gondolod kérj meg valakit és elkísér. Bárkivel előfordulhat ilyen, jobb a végére járni.)

2014. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor voltam már orvosnál,írt fel gyógyszereket stb de nem használt semmi és már teljesen elkeseredtem.Képtelenek normálisan kivizsgálni és komolyan foglalkozni vele,kb mindenkinek akinek ilyen problémája van ugyanazt a haszontalan gyógyszert alkalmazzák,hogy fizess...
2014. okt. 27. 17:18
 8/21 anonim ***** válasza:

Ügyes... -.-

A barátodat is kell kezelni, nem csak téged, mivel megfertőzted. Hüvelygombád is ezért van évek óta, mert örökké visszafertőz téged tudtán kívül.

Szóval vidd szépen orvoshoz őt is, és amíg meg nem gyógyultok szex az nuku.

2014. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem múlik el semmitől, már évek óta tart. Kipróbáltam az összes kúpot, krémet, ecsetelőt, hüvelyflóra helyreállítót, biorezonanciát, diétát, stb. Én már beletörődtem.

Ez nem a kérdező hibája.

2014. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A sok okoskodó képtelen felfogni ezt a helyzetet.Nem tudjátok milyen az,ha egy fertőzés évekre az életed részévé válik és hiába az orvos,sok gyógyszer stb nem szűnik meg...az évek során meg már beletörődsz az egészbe és csak az van benned hogy a tünetek ne látszódjanak.
2014. okt. 27. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!