Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek? Durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Durván megcsaltak, tönkrement az életem!

Figyelt kérdés

4 évig jártam a barátommal, ez idő alatt 2x szakított velem olyan indokkal, hogy nem szerelmes, de aztán újra összejöttünk (nagyon szeretem) és mindig vissza tudtam belé szeretni. Most nem volt semmi probléma és kiderült, hogy mikor kicsit összevesztünk felment egy lány barátjához, és lefeküdtek.. annyi szóljon a mentségére, hogy egyből bevallotta és úgy kezdte, hogy nem folytathatjuk pedig szeretné, de megcsalt..(zokogott, nagyon szarul volt), nagyon sajnálta de mondta, hogy már nem tudja visszacsinálni.

Egyértelmű volt számomra, hogy szakítunk, de ez tartott kb. 1 napig, megint olyan rosszul lettem lelkileg/testileg, hogy 3 napja nem eszek, hasmenésem van, görcsölök, pánikrohamom van, nem tudok egyedül lenni, nem örülök semminek, nem tudok bemenni az iskolába... sajnos ez nagyon komoly, és most elgondolkoztam, hogy mi van ha meg kéne bocsátani?! (mindenki mondta h NE mert ez kb. életem lehetősége h megszabadultam tőle mert sose tudtam volna vele szakítani, amúgy a kapcsolatunk alatt elég sokat bántott is)

Szóval hogyan legyek úrrá ezen, hogy ennyire rosszul vagyok? fizikailag szenvedek, sajnos eljutottam egy olyan szintre, hogy már nyugtatóval tudok aludni csak :( egyébként ő is nagyon rosszul van, tegnap beszéltünk. Viszont furcsa, hogy nem próbál meg könyörögni, nem is mondja, hogy találkozzunk... igaz csak ennyire szégyelli magát? Tartanom kéne magam, de egyszerűen nem bírom nem elmondani neki, hogy mennyire rosszul vagyok. :( :( Köszönöm!!

24L



2015. jan. 28. 08:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez szomorú...
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy veletlenul kapcsolatfuggo?

Probalj a hobbijaidra koncentralni. Ha vannak barataid, akkor jarj el veluk kikapcsolodni.

Valamennyit mindenkepp probalj enni, ne hagy uresen a gyomrod, mert az egeszsegednek nem jo.


A sztoridbol az jon le, hogy a srac egyaltalan nem tisztel teged, csak egy biztos pont vagy neki, ami feltetelezem nagyon kenyelmes neki. Mar ketszer szakitott veled, most pedig megcsalt. Biztos, hogy ra van szukseged? Megeri ekkora aldozatot hozni azert, hogy ne legyel egyedulallo?


Egyebkent van most elotted egy nagy kihivas: meg kell tanulnod boldogulni egyedul. Szerintem ha megtanulod, hogy egyedul is teljesnek erezheted az eleted, a kesobbiekben sokkal boldog leszel parkapcsolatban is. Becsuld magad, hogy teged is becsulhessenek.

2015. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Költőnő? ***** válasza:
hát ha nem akarod, nem is fogod magad összeszedni. Egyébként meg ez nem megy egyik percről a másikra. Vmiért van bennem egy olyan érzés, h ez még nem egy végleges döntés benned. Lehet h ez is rátesz arra, h még sz*rabbul legyél.
2015. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Voltam már egyedül két évet (az előző barátommal is ennyit jártam) és nem éreztem magam jól.. semennyire..

most meg egyszerűen annyira szorongok, fizikailag rosszul vagyok, csak feküdni tudok annyira legyengültem, folyamatosan jön hozzám valamelyik barátnőm, akkor jól érzem magam teljesen, de amint elment pánikrohamom lesz... :((((

Meddig fog ez még tartani? megőrülök

2015. jan. 28. 08:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja de a barátom mondta is, hogy nem tudja eldönteni, hogy ez volt-e élete legnagyobb hibája... (mert ugye ezzel tudja, hogy már sosem jöhetünk össze). Ez is kicsit rosszul esik amúgy hogy meg sem próbál visszajönni... bár gondolom tisztel ennyire.
2015. jan. 28. 09:00
 7/16 Noren1989 ***** válasza:

Kezdj egy szexkapcsolatba, hátha megnyugszol ;)

Am meg az eszedet használhatnád, a megcsalók nem változnak.

És mint említették, te kapcsolatfüggő vagy. Ciki.

25/f

2015. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem símán bolond vagy. Annyira elcseszett ez a világ már. :D
2015. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog már régóta ért ez a helyzet. Ez a se veled se nélküled állapot nem tartható fenn sokáig, el is jött a kenyértörés ideje. Jól írta az egyik kommentelő, talán kapcsolat függő vagy, de inkább ő. A srác nem szerelmes, ez tisztán látszik. NEM a megcsalás miatt! Az egy dolog, hiba, volt már rá példa történelem igen szép számmal és még lesz is.

Hanem azért, mert többször szakított veled.

Kutyául vagy, de túl is liheged!

A szakítás nagyon kegyetlen egy állapot, mind tudjuk. De ezért nyugtatózni, mert így kilenni azért kissé túlzás. Vihar sebesen szedd össze magadat! Rúgj be, írd ki magadat, vágj fel pár köbméter fát, fuss, stb... de szedd össze magadat, 24 évesen már majdnem teljesen felnőtt ember vagy, tessék egyenes háttal elviselni, hogy fát vágnak rajta! Az érzés kegyetlen, fölös hiszti nem kell! Szedd össze magadat. Azt a nyugtató xart meg jó messzire hajítsd el!!! Az élet fáj, szokd meg!


Aztán amikor lehiggadtál, akkor gondold át hogyan tovább. Tudom, hogy szereted, ez eddig szép és jó. De ő nem. Ezen gondolkozz el, hogy racionálisan értelmezve van e értelme ennek! A történetben kizárólag és csakis az a lényeg, hogy te is és ő is szeret e, tehát mindketten szeretitek egymást. Ha igen, k. részlet kérdés minden más, két egymást valóban szerető ember túllép egy kalandon. Ha ez hibádzik akkor nem, mi több eröltetni sem szabad.


Megütötte a szememet " nem folytathatjuk pedig szeretné, de megcsalt". Nem azért csinálta véletlenül, hogy még véletlenül se legyen visszaút. A "hid felégetős" félreszex nem ritka dolog, ha erről van szó nem ő találta fel a dolgot. :) Ezen is gondolkozzatok el.


Ennek csak akkor nincsen vége ha tényleg mindketten szeretitek egymást. Akkor le kell ülni és megbeszélni, hogy ez a legfontosabb a többi felett lapozunk. Ha viszont nem nem kérdés, hogy ennyi volt.

Te meg szedd össze megadat. Az életednek koránt sincsen vége. A világvége érzés ilyenkor természetes. De nem valós!!!

2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:

a legnagyobb baj tényleg az, esélyes h kapcsolatfüggő vagy...:(

Ha nem tudsz magadban jól lenni, akkor a probléma benned van és azt egy kapcsolat sem tudja orvosolni :(

2015. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!