Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sok lány sajnáltatja magát ha megcsalta a párja közben ők ugyanúgy megcsalták volna?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
?
2015. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert mi csak megcsaltuk volna, míg a pasi meg is tette.
2015. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megcsalva lenni rossz érzés. Még akkor is, ha amúgy nem álltak már jól a dolgok.
2015. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy állítják be magukat a lányok mint akinek meg se fordult a fejében a megcsalás.
2015. jan. 2. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
2.-nak és3-nak igazata adok,amúgy meg szerintem a megcsalád egy hülyeség.Akit szeretsz azt nem csalod meg,még nem is fordul meg a fejedben.De ha úgy vesszük igen,ti is ilyet tennétek.Mert ilyenkor megcsalva éreznétek magatokat és mégha meg is csaltátok volna,de nem akartátok akkor is ti lesztek a mártírok.De van egy olyan eset,ha mindeketten megakarják csalni a másikot(másik tudta nélkül)akkor az a kapcsolat nem jelent semmit
2015. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt nem azzal van a gond, hogy nem fordul meg a fejükben. Tudod más a gondolat és más a cselekedet.


Én őszintén meg tudom érteni a megcsalást.Akik mégis a párjukkal maradnak,azok azért,mert változást várnak és reménykednek, hogy minden jóra fordul.Ez azért van,mert félnek az egyedülléttől, hogy nem találnak már jobbat,szebbet.

2015. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pff, ez meg milyen duma? :D El tudom képzelni a szituációt, ahogy a csalárd pasi a kiborult barátnője fejéhez vágja, hogy "Most mit idegeskedsz? Tudom, hogy te is megtetted volna!". Ennél szánalmasabb védekezés nincs.
2015. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NewFreeee ***** válasza:

Hát most szemét leszek és a saját nemem ellen szólok. Egy férfi körülbelül minden 50-100. utcán mellette elmenő nővel megcsalNÁ a párját. Gondolatban elfantáziál róla... Persze ez nem azt jelenti hogy meg is teszi. De rengeteg olyan példát tudnék mondani ahol a srác lép félre nem a csaj. Én is tettem már ilyet, én sem vagyok szent, nem vagyunk gépek, ahogy a nők sem.


Viszont megnéznélek, hogy milyen képet vágsz amikor téged csalnak meg. :)

2015. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod én már rengeteg enmbert megöltem....gondolatban.

és mégsem ülök börtönben.


Megkéne tanulni a különbséget a gondolat és a tett között.


Nincs tökéletes ember,aki a párján kívül sose gondolt még másra,de ha nem tesz semmit,akkor nincs mivel vádolni.

2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as

Viszont az hülyeség,hogy akit szeretsz tiszta szívből,de mégis megcsalod,ott valójában nem szeretted igazán,mert ha szeretted volna,neked nem kellett volna más,mert mindent megkaptál volna tőle.Ha meg nem,az is egy más eset.

De legalább tisztelet,hogy most nem a férfiaknak adtál igazat és elismered ezt.

2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!