Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, de tagadják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de tagadják, hogyan tudjam meg az igazságot?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, és kb hónapja csalt meg, valószínűleg érzelem is volt benne sajnos. Ő másképp viselkedett, kb 1000 jel volt, hogy megcsalt, nem csak szerintem csalt meg, hanem mindenki szerint akinek elmondtam, ő pedig csak tagad, és a családjával elhitette, hogy betegesen féltékeny vagyok, de ez nem így van.


Szeretem, vele maradtam, ő is velem akart lenni, nem akartuk elveszíteni egymást, de azóta is minden egyes órában ez jár a fejemben, hogy megcsalt, de nem bírom vele megbeszélni, bárhogyan kérdezem letagadja. Már könyörögtem neki, hogy vallja be, de nem... De nem vagyok idióta, sem betegesen féltékeny, pedig régebben is lett volna miért.


Hogyan érjem el, hogy bevallja? (1000% tényleg, hogy megcsalt) Így nem tudok sem vele maradni, sem szakítani, mert tőle akarom hallani a részleteket.


Köszönöm a válaszokat!

21/L



2015. jan. 13. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
miből gondolod, hogy megcsalt?
2015. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
'azugságvizsgáló
2015. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Fú... 1 hétig sorolhatnám..:D Lényegében a munkahelyén 1,5-2 hétig mindennap egy nővel volt összezárva, tőlem elzárkózott, bár szexuálisan nem, de érzelmileg igen, emellett: parfümözte magát, de csak 2 hétig se előtte se utána, "viccelődött" azzal, hogy megcsalt, mást is szeret, volt a csajnál, és a csaj is nálunk (mert együtt lakunk), a "viccei" után beszólt egy ilyet: " de jó, hogy neked mindent elmondhatok, úgysem hiszed el, hehe nem igaz". He, tényleg k*va jó, na mindegy. Volt, hogy azt mondta átmegy egy férfi munkatárs haverjához, este 7kor, mert valami fontosat kell a pendrive-ra tennie, előtte fújt magára 1 kiló parfümöt, majd megnéztem a pendrive-ot, amire persze aznapi dátummal semmi nem volt feltéve, és még sorolhatnám, tehát biztos, hogy volt valami.

Kb 10-szer próbáltam hazaköltözni, de aztán mindig megnyugtatott, hogy nincs semmi csak képzelődöm,nem akar elveszíteni, mert szeret én hülye meg itt maradtam, pedig egy szavát nem hittem el. Szeretem és vele maradtam, hogy majd túlrágom ezen magam, de nem megy. Nem tudom elhagyni, amíg nem hallom tőle, hogy miért csalt meg, mert félek, ha szakítunk megbánom. Tudom, hogy ez eléggé beteg dolog a részemről:S, de annyi megcsalást láttam már 21 évesen, mint más egész életében és tudom, hogy utána sem leszek jobban mással sem, mert nem tudok bízni senkiben.

2015. jan. 13. 17:30
 4/22 anonim ***** válasza:

ha megcsalt, és mondjuk nem egy egyéjszakás csajjal vagy egy prostival, akkor annak van valahol nyoma.


facebook, email, mobil hívások... és persze nemcsak a pasid, hanem a "gyanús" ismerőseinél is érdemes belekukkantani ezekbe... ha te nem értesz ezeknek a feltöréséhez akkor kérj meg egy számítástechnikában jártas ismerőst vagy magánnyomozót.

2015. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de nagy valószínűséggel tényleg megcsalt. Nem tudsz tenni semmit, sosem fogja bevallani mert bizonyíték nincs rá. Mit tehetsz? Vagy benyeled a békát bizonyíték hiányában, vagy azt mondod hogy ki a @-t nézel hülyének és lelépsz felemelt fővel.
2015. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség hogy leitattod és kiszeded belőle.
2015. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Facebookról letöröltük magunkat, telefonban és e-mailben is voltak jelek. Újra beírt telefonszám, titkolt, törölt e-mail, amit nem engedett megnyitni, pedig amit munkatársaktól kap, magától mutogat mindig.

2,5 fél hónapja gyanús jelek nincsenek, de akkor sem tudok nyugodni, sem szakítani, amíg nem vallja be sajnos. Kinyomoztam a csaj telefonszámát és a munkahelyének címét barátom e-mailjeiben a csaj céges adatai benne voltak. Arra gondoltam, hogy megkeresem a csajt és higgadtam megkérem, hogy segítsen nekem, hagy tudjam meg, hogy volt. A nő 32 éves, barátom 24 lesz, azért csak érett annyira, hogy nem falaz, egy hülye gyereknek, amikor látja, hogy a barátnője ki van, ha meg gonosz, akkor meg úgyis elmondja az igazságot, hogy szakítsunk. Csak nem akarom magam leégetni, hogy felhívom a csajt.

Szerintetek?

2015. jan. 13. 17:50
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra, hogy leitatom, de kiütéses lesz az alkoholtól, és nem akartam erőltetni
2015. jan. 13. 17:52
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. A nő tagadni fog mindent. Miért mondaná el az igazat? Ugyan már.

De minek kell neked ezeknél több bizonyíték? Komolyan nem értem.

2015. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én sem értem magam... Annyira tagad, hogy nem igaz... Ő nagyon vallásos, mégis esküdözik meg ilyenek. Ha szakítanánk nem találnék olyan akivel egyébként meg jól elvagyunk, megértjük egymást, és másban sem tudnék megbízni, semennyire...:S
2015. jan. 13. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!