Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam barátnőmnek hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés
6 hónapja nyáron egy ottalvós bulin ganajrészeg állapotomban megcsaltam barátnőmet egy másik lánnyal és ezt sajnos akkor nem mondtam el neki.. Úgy voltam vele hogy úgy sem jelentett semmit és úgysem fogja megtudni, valamint komolyan is gondoljuk a kapcsolatunkat. Ám pont ezért gyötör a bűntudat hogy titkolom ezt előle (nem mintha bármit sejtene), de elmondani nem merem neki, mert félek hogy elhagyna (amit persze megérdemelnék). Ti mit csinálnátok a helyemben?

2015. jan. 8. 00:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudnék tükörbe nézni.
2015. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Elmondanám.
2015. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Meg kurnám utána elmondanám
2015. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd.

És utána ásd el magad jó gondosan.

2015. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

írd le egy lapra, azt égesd el...


nem kell tudnia, hiba volt és megbántad. Mégegyszer nem csinálnád... szóval mond el a süket papírnak, amit elégetsz majd.

2015. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

A részegség nem mentség, de gondolom te sem azért írtad.

Ha nagyon nyomja a lelkiismeretedet, akkor mondd el és vállald a következményeket, egyéb esetben tartsd meg.

Amúgy meg az furán fog hatni hogy elmondod neki hogy fél éve s€gg részegen megcsaltad.

2015. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Forevernow válasza:
100%
Ha semmi esély, hogy máshonnan megtudja és tényleg komolyan gondoljátok akkor szerintem ne mondd el neki, mert nem biztos, hogy utána is tud majd bízni benned.
2015. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
ne
2015. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges.

Feleslegesen nem okozunk a másiknak fájdalmat.

Felejtsd el, okulj belőle, többet ne legyen ilyen.

Nem szivattad meg a barátnőd és nem hülyítetted. Bizonyíts mostantól a hűséggel és ezt meg felejtsd el.

2015. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Ne izgasd magad. Ő már megtette korábban többször is. Így csak te lennél a genyó arc.
2015. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!