Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt? Nem szólt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Nem szólt, hogy bulizni megy, és részegen jött haza.

Figyelt kérdés

A párom elment tegnap este a barátaihoz, de csak beszélgetésről volt szó, egy szóval nem mondta nekem, hogy másnap hajnali 6-kor fog hazaesni, hulla részegen...

Én meg egész éjszaka ültem az ágyban és vártam.

Szerintetek történhetett valami? Mikor hazajött még egy puszit se adott, csak rám nézett és eldőlt.



2015. jan. 31. 07:20
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
100%
Nem feltétlen ... csak jól sikerült az éjszaka ha kihányta/heverte magát kérdezz rá...de ne borulj ki előfordul az ilyen(már ha nem csalt meg).
2015. jan. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem is szólt, hogy egyáltalán bulizni megy:/ Úgy volt, hogy éjfél körül hazaér.
2015. jan. 31. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem, hát a barátaival iszogattak, majd felpattantak és elmentek egy szórakozóhelyre. Nem a világot robbantották fel. Egyébként tuti nem csalt meg (miért csalt volna???)
2015. jan. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megcsalt.

Am bulizni volt? Nem lehet, hogy csak a havernal iszogattak, es egyre gyakrabban emelgettek a poharat?

2015. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szórakozóhelyen volt
2015. jan. 31. 07:40
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
s az, h egy szórakozóhelyen volt, az egyenlő azzal, h megcsalt?
2015. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem így tervezte és azért nem szól, ne borulj ki emiatt és nehogy követelőzően kérd számon. A barátommal is előfordult már ilyen, picit morcos voltam utána, hisz én is vártam, hogy hazaérjen, ami csak hajnalok hajnalán következett be, de ilyen miatt nem szabad vitázni, puffogni!:) Nem hiszem, hogy a leírásod alapján megcsalt, már miért is tette volna? Csak egy pasis görbe este, semmi több.:)
2015. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Váltottunk pár mondatot, de úgy szól hozzám mint egy rongyhoz...rosszul esik, hogy nem is szólt, részegen jön haza, de úgy, hogy az asztalban hasra esik, és még ennek tetejébe bunkón is beszél velem..

Hajnal óta ötször voltam kint ránézni, hogy egyáltalán él-e még.

2015. jan. 31. 11:02
 9/11 Költőnő? ***** válasza:
mióta éltek együtt, h nem tudod, h kell egy másnapos emberrel bánni? Jó, buksisimi nyilván nem jár érte, de a morgás sem segít ilyenkor.
2015. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elég sz*r lesz így is neki a másnap, ne nehezítsd meg. várd meg míg jobban lesz és csak utána kérdezd meg, h mi történt. megesik, h néha a férfiak elmennek a haverjukhoz beszélgetni, majd ocsmányrészegség lesz a vége, velem is előfordult párszor. csak sörözünk, aztán valahogy bedurvul :D
2015. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!