Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok ti ezt megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti ezt megcsalásnak vennétek? Nem tudom mit gondoljak magamról.

Figyelt kérdés

Sosem jönnék össze olyan lánnyal akinek barátja van, és nem engedném, hogy velem csaljon meg egy nő valakit de elég félreérthető a kapcsolatom a legjobb barátommal.

Sokat vagyunk együtt ölelgetjük egymást, filmezünk, mozizunk, sétálgatunk, nevetgélünk. Sokszor megesik, hogy összebújunk és a mellkasomon fekszik, de ennyi.

Az ő fejében és az enyémben sem fordult meg SOHA, hogy egymásra másszunk, vagy hogy összejöjjünk. Van barátja, vele is jóban vagyunk, őt is ellátom jó tanácsokkal.

Tényleg semmi több, homlokpuszinál még nem volt intimebb pillanatunk.

Mit gondoltok skacok nektek ez rosszul esne?



2015. febr. 11. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vele is jóban vagyok* bocsi
2015. febr. 11. 17:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális esetben egy pasi nem hagyja hogy a csaja ölelgessen mást,egy ágyban feküdjenek,stb,stb.
2015. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát lány vagyok, de szeretem a barátom és nem fogok senkinek a mellkasára feküdgetni... őszintén szólva ha én lennék a barátnőd, marhára nem örülnék, hogy ennyire haverkodsz egy lánnyal. Oké, barátkozzatok, de ez az összebújásosdi nekem sok, ezt nem tűrném.
2015. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem venném megcsalásnak, de tény, hogy roppant komolytalannak tartanám azt a személyt, aki ilyen intim viszonyt alakít ki olyan valakivel, aki nem a párja. A fizikai kontaktus nálam nem fér bele a barátságba két ellentétes nemű egyéb között.
2015. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó ez így ...

mért veled mozizik stb...???

fura....

2015. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátja tud erről?


Én nagyon nem örülnék neki.

Homlokpuszit nem nagyon ad egy ember a barátjának, sőt összebújni sem szoktak.

2015. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

”Elég félreérthető kapcsolatom van a legjobb barátommal” ha ezt teis így látod, akkor szerinted mások ezt hogy láthatják?

Amúgy nem az. Mivel azt írtad,hgy őtis ellátod jó tanácsokkal, ezért ebből arra lehet gondolni,hogy bízik benned ezért ő sem gondolja úgy.

Vannak eggyesek akik szerint fiú és lány barátság nincs. Akadt már rá példa ,de ez tényleg netszes. Mennyi idősek vagytok?(ezt kifelejtetted leírni)

De ha nem kezd el a csaj vagy a barátod ebből bajt csinálni ,akkor nincs gond :).

2015. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok, ő 17.
2015. febr. 11. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:
"A fizikai kontaktus nálam nem fér bele a barátságba" Wtf? Az én legjobb barátom is lány és pont ezért meg is szoktam ölelgetni, mert a barátom! Az is fordult már elő, hogy egy buli után együtt aludtunk, nem történt semmi olyan!
2015. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a csaj szerelmes beléd... te meg 1 vaksi nyomorék vagy
2015. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!