Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Megbocsássam neki vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok a pasim 22. Kb. egy éve járunk, én még szűz voltam amikor megismertem és egy hónapja volt az első együtt töltött éjszaka ami nagyon jó volt. Csakhogy ma bevallotta nekem, hogy ő közben töltött együtt egy-egy éjszakát lányokkal, hogy kiélhesse magát. Én nagyon-nagyon szeretem őt, de ezután már nem tudok benne ugyan úgy bízni. Amikor elmondta sírt és könyörgött, hogy ne hagyjam el. Megmondtam neki, hogy időre van szükségem. Egyszerűen nem tudom mit tegyek szeretem és nem tudom nélküle leélni az életem, de ez mégiscsak durva volt tőle. A barátnőim szerint túlreagálom. A barátom megígérte, hogy nem teszi meg többet, főleg mert már lefeküdtünk. Érdemes lenne adnom neki még egy esélyt?

2015. jan. 28. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus p*csfej. Dobd ki úgy mint a macskát szarni!
2015. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
pubertás korszak
2015. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az előző mondta: Mint macskát szarni, de most azonnal
2015. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, ha megbocsátasz neki megteszi többször is melletted, mert tudja hogy úgyse dobod ki....és hát valljuk be ilyen ostoba lányokra is szükség van :D
2015. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
Ha amúgy szereted és rendben van a kapcsolatotok, nem tűnt fel semmi elhidegülés a részéről, fel sem tűnt, amíg el nem mondta, nem hiszem, hogy a továbbiakban is probléma lenne belőle. Szóval ha úgy érzed, hogy boldog tudnál lenni mellette úgy, hogy közben néha-néha együtt van mással is, adhatsz neki még egy esélyt. Ha teljesen elvesztetted a bizalmadat, így képtelen lennél már szeretni őt, akkor tényleg jobb, ha hagyod.
2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Ha a kapcsolat legelejèn volt akkor szerintem mèg lehet neki adni esèlyt. (Első egy kèt hèt) Ha utána akkor szerintem felejtsd el s ne hagyd magad, találni fogsz mást aki tiszel tèged.
2015. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ez megcsalás, a barátnőid meg hülyék. Vajon ha őket csalná meg a pasijuk, is ezt mondanák? Kétlem.

Te szereted őt, igen. Ő ha szeretett volna, esze ágába nem jutott volna, hogy mást megdugjon, nem hogy még meg is tegye.


Persze, gondolom leszel olyan ostoba, hogy ezek után is vele maradsz.

2015. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ilyen 20 körüli pasikkal nem lehet kapcsolatot kezdeni. Hiába is áltatjátok magatokat!
2015. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kiélhesse magát, ó. Aha. Mhm, mesélj még. Szarba sem vesz és kellően ostobának néz.

Sírt, könyörgött - manipulál, mint az állat.

Le tudod élni nélküle az életed. Könnyű szerrel. Az a bugyuta, ócska rózsaszín köd majd elillan.

A barátnőid ostobák. Túlreagálod? Ha pofánbsznám őket és visítanának, végülis... ők is túlreagálják.


"A barátom megígérte, hogy nem teszi meg többet, főleg mert már lefeküdtünk" Úgy sajnállak. Nem tudom, most szomorú vagyok-e vagy szánlak - valószínűleg mindkettő. Ez annyira... Uram, irgalmazz. Kaparom a falat.


Hátra arc, lányom. Ha van eszed.

2015. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan én férfi vagyok, de a helyedben még apámmal is szarrá-huggyá verettem volna a mocskos állatot
2015. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!