Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki az, aki biztos abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki biztos abban, hogy - már hosszabb párkapcsolatban - őt a párja nem csalta meg? Honnan lehetsz ebben biztos?

Figyelt kérdés
Vannak egyes rosszindulatú vélemények, amelyek szerint sokkal több embert csal meg a párja, mint azt az érintettek gondolják. Ezek szerint sokan vannak abban a téves meggyőződésben, hogy velük nem így van. De: aki biztos abban. hogy őt nem csalja meg a társa, honnan biztos benne? A másik személyisége miatt? Vagy azért, mert tudja, hogy nincs oka rá? Vagy valami másból?

2015. febr. 13. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt a személyisége miatt. Másrészt, mert bízom benne. Nincs rá oka sem. Harmadrészt, mert mindketten csalódtunk már és emiatt százezerszer jobban becsüljük és tiszteljük egymást. Mert már mindkettőnket csaltak meg korábban és mindketten tudjuk, hogy mennyire fájt. Amikor az esküvőnk volt, tudtuk, hogy tényleg IGEN-t mondtunk.

36/N

2015. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert mindent megbeszélünk onnan. Én úgy álltam a kezdetektől a kapcsolathoz, hogy finom a csokifagyi és az a kedvencem. Évekig is elélnék rajta... De van idöszak amikor nagyon kívánom a pisztáciát... És persze ez lejátszódik a férfiba is.

A hűség az választás. Egy tudatos döntés. A hormonok meg egy másik elemi tényező. Szóval mi inkább megbeszéljük a dolgainkat és próbáljuk feldobni a kapcsolatot. Nem sértődök meg ha mást is megkíván. Olyankoreldöntjük merre tovább.


A megcsalás egy felesleges dolog lenne részéről mert nincs tíltva hogy mást is megkívánjon.

2015. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván 100%-ig nem lehet benne biztos senki, maximum ha 0-24 a párjával van.

Egyszerűen ismerem. Tudom, érzem, hogy nem csal meg. Oka sincs rá, a jelleme sem olyan.

2015. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3,5 éves kapcsolatban biztos voltam benne, hogy nem csalnak meg. Egyrészt azért, mert gyámoltalan volt, nem lett volna képes két vasat a tűzben tartani egyszerre. Másrészt oda volt értem, mikor szakítottam vele, utána sokáig nagyon szarul nézett ki, azt hitték, komoly betegsége van, és az én nyakamra jártak, hogy mi lett vele. Nagyon sokat voltunk együtt, és ha nem voltunk együtt, akkor is folyamatosan írkáltunk egymásnak Messengeren (kapcsolat elején még csak simán FB-n, nem volt erre külön app). Nagyjából csak akkor nem beszéltünk, ha aludtunk. Oka sem nagyon volt rá, jó nő vagyok, nagy szexuális étvággyal, de épp azért hagytam el, mert az ő étvágya a béka segge alatt volt. Mivel kis városban éltünk (ő még most is, én azóta Pestre jöttem), így nagyjából 24 órán belül visszahallottam volna, ha megcsalnak, akár még a kapcsolat során, de szakítás után is visszajuthatott volna. Soha nem ezt hallottam, hanem azt, hogy hogy szeretett engem exem és mennyire kivan, hogy dobtam... De az a típusú pasi volt, aki egy légynek nem tudna ártani, nemhogy rommá csalja a nőit... Ez is egy ok volt, amiért kiábrándultam belőle. Baromira nem volt férfias szegény.
2015. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem csal meg mert:

- alapvetően bizalmatlan a férfiakkal szemben, távolságtartó mindenkivel. Bennem is csak azért bízik valamennyire, mert ismerte anyámat.

- elég alacsony a libidója, nem könnyű vele eljutni a szexig

- neki még 1 férfi is majdnem túl sok, nemhogy 2

- sose kezdeményezne férfinál, és nála se nagyon szoktak, mert hűvös és visszafogott

- pont az a férfitípus taszítja, amelyik magabiztos és csajozós, szóval az, amelyik kapcsolatokba bele szokott rondítani. Rossz tapasztalatai vannak a rosszfiúkkal.

+ 1 nem vagyok féltékeny típus, és ha nem vagyok vele, azt csinál, amit akar :)

2015. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik több éve együtt vannak, ismerik egymás minden rezdülését. Éppen ezért, ha megváltozik valami, rögtön észre veszi a társuk. Az pedig, hogy a változásnak mi az oka, viszonylag egyszerű kideríteni. Ha engem csalna meg a férjem, nagyon hamar rájönnék, mert nem tud hosszú távon eltitkolni előttem semmit.
2015. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok benne, hogy nem csal meg. Bízom benne, működik köztünk a kommunikáció, nem söprünk semmit a szőnyeg alá, hanem mindent átbeszélünk. Kettőnk közül nekem nagyobb a szexuális étvágyam, ő hosszabb ideig elvan nélküle, de azért szerencsére nem túl sokáig, tehát rendesen működik a szexuális életünk, és mindketten megkapjuk benne azt, amire vágyunk. Amellett együtt is élünk.
2015. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megcsalásban pont az a legfájdalmasabb, hogy mindenki úgy indul vele ez nem történhet meg. 4 évig éltünk együtt, nem tett semmit amivel bizalmatlanná tett volna, mindig elítélte ha ilyesmiről hallott, nem változott a viselkedése, sőt. Sose kételkedtem, mindig megbíztam benne. Aztán bumm, jött a fekete leves.

De abban igazat adok az előttem szólóknak, hogy valahogy megérzi az ember ha valami nem stimmel. Én például abban az időszakban minden érintésénél frusztrált lettem és ideges de nem tudtam mi az oka. Az ember ha érzelmeiben nyitott a másik felé, megérezheti a hamisságot ha van. Persze ettől még nem lesz kevésbé fájdalmas.

2015. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!