Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik hosszabb ideje élnek házasságban/párkapcsolatban, de nem csalták meg a párjukat?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy léteznek-e még olyan férfiak, akik nem csalják meg a partnerüket pár év után, illetve kísértést sem éreznek rá. Inkább azok válaszát várom, akiket próbáltak már csábítani, de nem inogtak meg egy pillanatra sem.
2013. márc. 6. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Vannak.
2013. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincsnek!! 32/f
2013. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
apám. pedig kb mindenhol elkezdenek vele flörtölni, úgy is, ha én is ott vagyok. (apu élsportoló volt és még mindig jól tartja magát, plusz olyan cuki kis őszinte feje van:D)
2013. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Több, mint 25 éve élek a feleségemmel, és soha nem csaltam meg, söt nem is akartam.


Ugyanis az együtt felépitett, nagyon szép közös életünket soha nem tenném kockára egy kalandért, mert azt tudom, hogy a feleségem nem tudná megbocsájtani, ha becsapom, ha elveszteném a bizalmát, azt visszaszerezni nem lehet soha.


Szóval semmiképpen sem "érné meg" megkockáztatni, hogy elveszitek mindent, ami fontos az életemben.


(Nem is beszélve arról, hogy semmi olyat nem kapnék, amit a feleségmtöl nem, kivéve, hogy egy idegen nö lenne velem...)


55/F

2013. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az érett viselkedés egyik jele,nőknél,férfiaknál egyaránt a hűség.Mára már elfogadták a haverok is ezt a nézetem,(húsz éve vagyok házas),de régebben sokat cinkeltek miatta,hogy -"Egy p!na imádó vagyok és nem is tudom mi az élet stb..." Ha valaki igazán szereti a társát,nincs szüksége másra ha szexuálisan is összeillenek és meg van a harmónia közöttük. Persze én is megnézem a csinos feneket az utcán,- de szerencsére az otthon lévő is csinos még...és mellesleg szeret és ő sem tolja más alá a testét.

- Akkor nekem minek kellene más nő?

Igen volt gazdag üzletasszony és ledér leányka is aki ajánlkozott,-de egy házasságot,bizalmat,gyerekeim szeretetét minek dobjam oda egy muffért?

Biztosan máshogy látnám a dolgot,ha otthon nem egy odaadó csinos asszony várna,mellesleg neki én voltam az első az életében és a mai napig hűséges. Sok férfitársamnak bukott az élete egy vagy több ilyen félremenés után,-van kinek új házassága lett,van aki azóta magányos,vagy boldogtalan.Egy biztos 40-45-évesen már meggondolandó,hogy meg éri-e félrelépni. - Nekem nem.

2013. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagyok, és látszik, hogy nem egyedül.

A feleségem túlságosan értékes nő, társ, anya ahhoz, hogy bármit kockáztassak. És azért az is felmerül: mit éreznék én, ha Ő csalna meg? És nem kívánok neki sem ilyen érzést.


Közel s távoli környezetemben ritka kivétel a hűtlenség, megcsalás. (Persze nem tudhatok minden esetről.)


Próbáltak-e elcsábítani? Ennyire direkt eset nem volt, legfeljebb esély felcsillantása. Persze ha erre hajlik valaki: nem kell várnia, hogy más kezdeményezzen.


Kérdése és kiegészítése arra utal, hogy az ellenkezőjét véli, tapasztalja.

Ha csak itt elolvas olyan eseteket, amikor megcsalás után kérdezik, hogy bevallják-e: részben kiderül, hogy igen megbánta aki ilyet tett, fél a következményektől; másrészt a nem kevés válaszadó egyáltalán nem érez vele együtt és igen kemény szavakkal is jellemzik azt, aki ilyet képes volt megtenni.

Inkább ilyen az általános gyakorlat és felfogás. Igaz, ez nem vigasztalja azt, akit megcsaltak. De reményt ad arra, hogy nagy az esélye annak, hogy más kapcsolatban nem esik meg vele ilyen szomorúság.

2013. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Természetesen!! 7 éve alkotunk egy párt a feleségemmel (2 éve vagyunk házasok)


35/f

2013. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Nevetséges ez a kérdés és provokatív általánosító.Kb úgy jön le minth minden férfi egy hazug mocskos gazember lenne.Menjél te a pi.csába kérdező.Miért gondolod hogy minden férfi félre dug?Bár nincs feleségen de jó pár kapcsolatom volt és egy barátnőmet sem csaltam meg.Viszont jó pár olyan kapcsolatot ismerek ahol a nő kefélt félre.És kérdező elárulom hogy manapság semmivel több férfi nem kefél félre mint nő,sőt!Idiota
2013. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Miért kell a férfiakat egy kaptafa alá venni?Nekem sok házas barátom ismerősöm van és szeretik a feleségüket és eszükbe nincsen félre járkálni.Úgy ahogy nekem se.Soha egy nőt nem csaltam meg!Pedig lett volna rá okom de soha nem tettem meg!
2013. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!