Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Normális ez, amit a párom csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, amit a párom csinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért fordulok hozzátok, mert elég kényes a téma, amiről szó van. Párommal 3,5 hónapja vagyunk együtt. Furcsa dolog történt velem, nem akartam kutatni, de kiesett a táskájából. Épp pakoltam a szobában, mikor arréb raktam a táskáját és kiesett belőle egy notesz meg papírok, vissza akartam rakni, mikor a kezemben pont egy olyan helyen nyílt ki, ahol a nevem szerepelt. Először csak belekukkantottam, aztán néztem csak bele jobban. Végig az elmúlt egy évben voltak beírások, taliról, randikról és amikor szex volt. Ahhoz képest, hogy elvileg őszinték vagyunk egymáshoz azt elfelejtettem mondani, hogy volt egy lány közvetlenül előttem, de ami még jobban megrémisztett, hogy megnéztem azokat a heteket, amikor már együtt voltunk. Részletesen lebontva, mikor hányszor voltunk együtt. A noteszből az is kiderül, hogy a nyári időszakban két nőnek csapta a szelet. Régről ismerem őt, és nem ilyen embernek gondoltam. Felém mindig az jött le, hogy egy rendes srác, és azért nem volt komolyabb kapcsolata, mert 3/4 évig engem próbált randira hívni, de én mindig visszautasítottam. Mostanában, meg úgy éreztem is, hogy valami nem oké, elég sokat veszekedünk, pedig szeretem őt. Ilyen helyzetben mit lehet csinálni? :( 23/N, 26/F



2015. febr. 14. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, hogy akar-e róla beszélni.
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp beszéld meg vele, annál is inkább mert téged ez később zavarni fog és agyalni fogsz rajta, ehelyett inkább kérdezz rá de finoman hogy meséljen erről, hogy vajon skalpokat-e gyűjt vagy ilyesmi, mondjuk az hogy 3,5 hónapja vagytok csak együtt amiatt lehet hogy nem tudsz nála "mélyebbre ásni" de van itt megtárgyalnivaló rendesen szerintem - hidd el utána tisztázva lesz minden és onnantól már megkönnyebbülhetsz.
2015. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!