Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy meg fog csalni?

Figyelt kérdés
Nem látok most tisztán, azért kérdezlek titeket.Megismertem valakit még 5 éve, az elején úgy nézett ki, hogy összejövünk, de aztán én azt mondtam, hogy maradjunk csak barátok.Utána kb 1 évig az összes barátnőjét csalta velem,tudom, hogy nem volt szép dolog tőlünk, már megbántam. Ezután csak barátok voltunk. Akkor is csalta sok barátnőjét, csak másokkal.Most viszont el kezdett vele valami alakulni. Ezek után mennyi esélye van, hogy meg fog engem is csalni?

2015. márc. 1. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100 %
2015. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, meg kétszer meg többször is az biztos. Szóval készülj fel ha komoly dolgokat akarsz vele hogy téged is megfog.
2015. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bekken'Bauer ***** válasza:

Hát ebben aztán ne bízz,előtted -neked-veled- vetítette le a példát,hogy végigcsalta az összes nőt.

Akkor meg neked beadja "hogy te más vagy" aztán veled is eljátsza...... Ennek ne hidd el fél szavát se szerintem!

2015. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csal meg, volt olyan barátnőm, hogy más csajra nem tudtam ránézni, mert őt szerettem, pedig nagyon megy nálam a csajozás... :D
2015. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100% s megis erdemled
2015. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyere össze vele, és csaljon rongyosra, akkor majd megtanulod, hogy milyen ha beleavatkozik valami utolsó féreg a kapcsolatodba : ) Biztos azzal jössz erre, hogy de ő kezdeményezett, nem te akartad, hogy megcsalja a nőit. És szabad akaratod nincsen? Ha valaki füttyent, szétteszed a lábadat?
2015. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!