Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van esélye egy három...

Mennyire van esélye egy három gyerekes anyának a normális megélhetésre, új párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha a férje elköltözött a gyerekekkel nem foglalkozik, a gyerektartas a gyerek alapvető dolgaira sem elég. A nyelvizsgarol is le kellett mondania a gyereknek mert nincs pénz a felkészítésére, meg a csekk befizetesere sem. Az anya dolgozik de a fizetése kevés az élelmiszerre, ruhara elmegy. A napi gondok felemesztik. Mit gondoltok van így esélye hogy rendezodjon az élete vagy három gyerekes egyedülálló anyakent lehetetlen?
2015. jan. 28. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát úgy nulla.
2015. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%
Mindig van remény!! Sosem szabad feladni! Mekkorák a gyerekek?
2015. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát az attól függ. Ha az új párkapcsolattól reméli az életkörülményei rendezését, akkor nagyjából semmi.

Muszáj lesz a két dolgot különválasztania.

2015. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
remény hal meg utoljára
2015. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mnden okosságot félretéve mélyen együttérzek veletek. Én nemrégen váltam el a feleségemtől, három gyermeket nevelek egyedül már második éve. A párkeresés nagyon nehéz, főleg ennyi gyerkőccel, sőt azt tudom mondani, hogy nem is lehet, mert nincs rá mód. Ezzel nem mondtam semmi újat neked. Nagyon sokan vagyunk így. Nekem legalábbis. magunkra utalva férfiak és nők még többen, ki kevesebb ki több teherrel. Sajnos a gyerekekre hárul az óriási teher egy része, mert a társaikkal ellentétben nekik gyermekként meg kell küzdeniük felnőtt problémákkal. Hívő vagyok és megtapasztaltam az ima erejét, ami nem humbuk. Imádkozni fogok értetek. Szívből kívánom a pozitív változást nektek és kitartást, ha mást nem is de a tudatot, hogy nem vagytok egyedül. Privire válaszolok.
2015. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy nem sok az esély, de erősen függ az illetőtől, nyitottságától, életkorától és persze a partnertől, akivel esetleg összejönne. A fiam egy gyerekkel most talált magának elvált háromgyerekes nőt. Éppen az összeköltözést készítik elő a négy gyerek számára (5-10 év közöttiek).
2015. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Semmiképpen sem érezheti a másik fél (tehát leendő pár), hogy ő a problémák megoldására kell, akár anyagilag, akár emberileg. Ha ezt érzi, mindenki menekülni fog.


Ha ezt külön tudod választani, akkor természetesen van remény. Miért is ne lenne?

2015. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én három gyerekkel mentem újra férjhez, a férjemnek én az első házasság voltam, gyereke sem volt. Azóta született közös gyerekünk, s közösen szépen felépítettük az életünket.
2015. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nagyon kevés esélyed van.

Még a legtöbb értelmét annak látnám, ha a férjedet visszahódítanád. 3 gyerek után gyerektartást fizetni, az kb. a fizetése fele. Tehát fél fizetésből kéne egy új egzisztenciát teremtenie 30-40 évesen. Ő is jobban járna, ha visszamenne hozzád.

2015. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem sok, de hát remény mindig van.

Juteszembe.. ha az a nyelvvizsga például hozzásegít egy jobb álláshoz, akkor bizony ki kell brusztolni valahogy.

2015. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!