Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nektek normalisnak szamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek normalisnak szamit? A baratom sexelt egy masik csajal 1 hettel azelott hogy hozzakoltoztem. Sok km. valaszt el minket egymastok ezert mi nem probaltuk ki a sexet csak miutan meglatogattam. Ez mennyire normalis? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Már regota ismerjuk egymast, folyton irt nekem hogy mennyire szep vagyok, csak engem akar stb de kozben egy masik csaj is tetszett neki akivel sexelt kb.1 hettel azelott hogy meglatogattam.( a baratom azt mondja ez nem igaz de a csaj irt ezzel kapcsolatban neki uzenetet)


Az én varosombol ment ki kulfoldre mar tobb mint 2 eve. Sokat beszelgettunk elotte nagyon szeretjuk egymast habar csak 1-2 hete költöztem hozza. Most itt vagyok nálla.

De a csaj akivel talalkozott 3 hete ezelott azt allitja hogy lefekudott vele(Irt a baratomnak uzenetet). A baratom szolt hogy fejezze be ,ne irjon neki es mutatott kepet hogy egyutt van velem ne zavarjon.


A baratomnak tudom hogy mar nem tetszik az a lány mert elkuldte a fr*ancba csak azt nem ertem miert talalkozott vele azelott 1 hete mielott hozzakoltoztem volna ha engem szeret?



2015. márc. 2. 12:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A baratom nem erositette meg hogy volt sex de a csaj nemis tudta hogy velem van a baratom. Ö meg szamitott ra es neki csalodas volt hogy a baratomnak en vagyok a baratnoje es nem ö .
2015. márc. 2. 13:38
 12/16 Költőnő? ***** válasza:
Babóka... Nekem kicsit fura h még csak utalás sem volt rád... Az a férfi (és persze az a nő is) aki később nem akar ebből konfliktust az tisztázza mihamarabb h ő bizony foglalt.
2015. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kozolte a csajjal de az nem hitte el. Folyton irt neki amig a baratom egy kepet nem kuldott rolunk.

Most befejeztek csak nekem furcsa hogy miert talalkozott vele ha ö csak engem szeret?

2015. márc. 2. 13:52
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
Ne legyél már ennyire naiv... Nem 12 éves vagy már.
2015. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Úgy fog téged is átvágni ahogy tette a másik csajjal, valszeg neki is leédesgette a csillagokat amíg kellett.


Érthető, hogy kinn nagyon szeretnéd, hogy működjön a dolog és az is, hogy egy ilyen helyzetben iszonyatosan nehéz önmagunknak belátni, hogy tévedtünk (főleg mert ez a hazaköltözéssel is jár az esetedben).


Gondolom úgyis vele maradsz hisz láthatóan véded és azért jöttél ide, hogy igazat adjunk neked, hogy ez nem megcsalás. Pedig ezt neked kell eldöntened (ha már kétségeid vannak akkor meszelős).

2015. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem érzem normálisnak.


Én úgy érzem a leírtak alapján hogy ez a férfi nem egy mély, élethosszig tartó kapcsolatra készül tudatosan, hanem a hirtelen támadt vágyak érdeklik.


Gondolom, már akkor is egy pár voltatok, amikor nem költöztél oda, tehát ha más nővel volt akkor, az megcsalásnak számít.


Vannak, akik ilyenkor szakítanának a helyedben, pl. én is! De ha rendezed inkább, megbeszélitek, és bízol a megváltozásában inkább, hajrá.

2021. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!