Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most akkor mi van köztem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van köztem és a párom között? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok a barátom pedig 18 éves. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szerintetek megcsal a párom, nem szeret már, vagy valami egyéb áll a háttérben?? Jól van, akkor kezdem. 2 éve és 5 hónapja vagyunk együtt, osztálytársam. Ő kollégista itt a városban, hétvégén mindig haza szokott menni. Most szilveszterig eddig jóól meg voltunk, minden happy, aranyos volt, kedve, éreztem, hogy szeret boldog voltam vele. De ez megváltozott új év óta. Elmesélem mi volt akkor. Úgy lett volna, hogy én megyek hozzájuk szilveszterezni, de még előző nap utaztam volna, össze is pakoltam a cuccomat, mentem már le a városba a buszomhoz, erre ő felhiv és mondta, hogy ne menjek hozzájuk, mert szörnyű hó van és nem akar idegeskedni miattam.. Jóól van mondom, sirtam egy kicsit, mert lecseszett, hogy mondta, hogy szóljak ha indulok és én elfelejtettem szólni. Mondtam az nap neki, hogy ha úgy van akkor jöjjön fel ő busszal hozzám. Azt mondta, hogy nem fog tudni feljönni, mert nem megy be hozzájuk a busz. Másnap hivom valamikor, hogy mi van vele erre mondja, hogy bent van a mellettük lévő nagy városban vásárolni. Kérdeztem tőle, hogy, bement a busz? Akkor nem jön fel? Mondta, hogy beteg hasmenése van és nem fog tudni feljönni. Bele nyugodtam. Nem volt fent szilveszterkor, bár beszéltünk párszor telefonon az nap este meg éjfélkor is. Én egyedül voltam otthon anyukámmal ő meg elvileg a haverjaival. Jóó, eltelt a szilveszter le volt tudva az ügy, igy alakult kész. Utána 2 hétre rá, elkezdett velem veszekedni, minden apró kis hülyeségen csesztetett telefonon és ha sirtam miatta még én voltam a rossz, mert leégetem a családom előtt. Elkezdődött az az időszak ami még máig is tart, hogy elkezdett vasárnaponként elmaradozni az, hogy feljön hozzám. Pedig 1 éve minden vasárnap már 4 órakkor nálam volt. Azt mondta a legjobb haverjával van vele játszik az interneten ilyesmi.. Furcsa volt, meg minden, de hagytam, majd feljön a következő hétvégén. Egy hónapja pedig elkezdődött az az időszak, hogy nincs időnk "úgy" egymásra. Én hiába szeretném már nagyon régóta, ő mindig talál kifogást, matekot kell neki magyaráznom mert dolgozat lesz, vasárnap nem jön fel szóval az a kis idő is kilőve amit akkor együtt vagyunk. A kollégiumból szerdán most nem jött fel, mert ő kidobózni szeretne, holott megbeszéltük, hogy az a nap a miénk lesz. Ma sajnos miattam nem volt semmi, haragszom is magamra, hogy beteg vagyok, de lázasan az embernek nem mennek ezek a dolgok. Hát ha eddig elolvastad, akkor feltenném a kérdésem amire tényleg vélaszt szeretnék kapni, hogy mások ezt, hogy látják??? Szerintetek megcsal a párom vagy nem? Vagy ha nem csal meg szeret még engem?? Mert igy mindent egybe vetve az utóbbi 2 hónapban én már nem érzem, azt, hogy velem akarna lenni. Nagyon várom a válaszokat! Üdv: Egy elkeseredett lány.

2015. márc. 5. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megmondani, hogy megcsal-e, de biztos, hogy valami nem okés. Hívd fel, mondd el, hogy szerinted eltávolodtatok. Egyenlőre ne hozd fel a megcsalás témát. Egyébként lehet, hogy kiböki, hogy mi baja, de készülj fel, hogy lehet, hogy szakítás lesz. (Ami szerintem még mindig jobb, mintha még x hónapig ezt csinálnátok.)
2015. márc. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon sajnalom de szerintem megcsal :/ ha beszelnel rola akkor irhatsz nyugodtan. en is 17/L vagyok
2015. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gyáva p*cs, aki már nem akarja a kapcsolatot de szakítani nem mer.
2015. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. márc. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!