Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezd valami kialakulni köztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd valami kialakulni köztem és egy iszlám gyerek között aki igaz, hogy iszlám de keresztény ezért eljöttek onnan. és anyának elmondtam ezt aki azt mondta, hogy felejtsem el mert attól hogy keresztény még nem biztos hogy jó ember, sőt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

ÉN 14 LÁNY Ő 14 FIÚ

mellesleg ez nem ilyen gyerekfellángolás, és nem tartozom azok a lányok közé akiknek hetente új pasijuk van!!



2014. nov. 23. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

szerintem

MENEKÜLJ

2014. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy keresztény iszlám? :D
2014. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen :) ha figyelmesebb vagy, odaírtam, hogy "EZÉRT JÖTTEK EL"
2014. nov. 23. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "iszlám keresztény".

Az arab származású keresztény lehet.

Különben meg rengeteg vegyes kapcsolat van, és nem mindenkit rabolnak el arab terroristák... De különben a szüleidet is meg lehet érteni.

2014. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
DZSIHÁÁÁD!
2014. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Az ő szokásaik olyan mértékben térnek el az európai szokásoktól, hogy pl. a 14 éves fiúcska nem is láthatna téged, csak ha már feleségül vett. És még lehetne sorolni. Viszont nagyon értékes vagy a számára, mert ha összeházasodhatna veled, akkor lenne egy EU-beli szabad mozgáslehetősége. És ezért megtennének mindent, a csillagos eget lehoznák érte.

Menekülj, de legalábbis kezeld minden szavát fenntartással.

2014. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jártam egy Szíriai arabbal de rájöttem hogy rajtam kívül még 3 lánynak udvarolt facebookon.
2014. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak valami orbitális kepzavarban szenvedsz, es a srác, arab keresztény, mi a keresztneve?

Abból el lehet dönteni miről is van szó, mert olyan nincs, hogy iszlám keresztény, Nigériában van ugyan egy szekta Chrislam néven ami olyasmi akar lenni, de nem tartom esélyesnek, hogy pont nekik egy követjükkel talalkoztál volna...

2014. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!