Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak barátság van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak barátság van köztem meg a fiú között? 19/L.21/F. Mit gondoltok lehet h megis több van köztünk?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy pasit. Rá pár napra irt Facebookon es azóta szinte minden nap beszelunk. Mindig azt mondja h csak barátságot akar es meg nincs kész egy uj kapcsolatra. De közben azt is mondja h en hoztam vissza az életkedvet es szeret velem lenni es nagyon bír. Legutóbbi előtti találkozásunkkor megcsokolt es nem csak egy felos picike csók volt hanem percekig smaroltunk. Legutóbbi találkozásunkkor kicsit tovább mentünk mint csók de nem feküdtem le vele. Azt tudom h o le akar feküdni velem es tényleg beindítom mar akkor is ha csak meg csókolom. Azóta is azt mondja h csak barátok vagyunk es nem akar többet. Elég messze lakik tőlem. En azt hiszem egy kicsit belezugtam es többet akarok de ha megtudja akkor tönkre mehet a barátságunk. Abból ahogy rám néz nem tudom mit gondoljak mert néha csak mint barát néha meg mintha szeretne.es annyira aranyos velem mint meg soha senki tényleg olyan mintha többet érezne. Ha valaki elolvasna a beszélgetéseinket azt hinné h egy pár vagyunk. Es nemsokára rokonok leszünk mert egy rokonom hozzamegy egy rokonahoz. Lehet ez is ok arra h nem akar többet ??nem tudom h mit gondoljak es ez a bizonytalanság szörnyű de nem merem elmondani neki h en többet akarok es ugy érzem h o is. Mit gondoltok o is lehet h többet akar esetleg?

2014. máj. 26. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság ami most van. Szóval a barátságot már buktátok, próbálkozzatok mással legalább abban lenne ráció:D
2014. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mi ha nem barátság?? Több vagy kevesebb?
2014. máj. 26. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
2 kg hagyma.
2014. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#18.29

Roppant humoros válasz


1.valaszolo : de o kijelentette h nem akar többet mint barátság

2014. máj. 26. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaja, barátságot akar extrákkal.
2014. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#19:37

Ha csak barátság extrákkal akkor miert ennyire kedves es romantikus meg bújik hozzam... Ennyire törné magát ha csak szexet akar?

2014. máj. 26. 20:37
 7/8 anonim válasza:
Igen ... a pasikat a farkuk vezeti ha kicsit nyalizni vagy romantikázni kell azért hogy végül megfektessen akkor megteszi persze lehet hogy közben beléd szeret de náluk mindig is a szex van az első helyen
2014. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egy pasinál mindig az fontos, amit mond és nem az, amit csinál... persze, hogy megdugna, de mint mondta, ebből nem lesz párkapcsolat... ez nem egy Hollywood-i film... nem fog beléd szeretni.. nem fogja később sem máshogy gondolni...
2014. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!