Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Két kollégám összeszürte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két kollégám összeszürte a levet egyiküknek családja van, mit kezdjek az infóval?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy tartós viszonyról vagy röpke kalandról van e szó de ez részletkérdés ugyanis a hapsi nős, pici gyerekei vannak(tehát elvileg ilyenkor még lángolnia kéne a szerelmenek a nejével).A csaj nos azért lényeges mert igazából nekem is tetszik de ő a kihívásokat szereti...értem ez alatt hogy lehet nekem is meg kellene nősülnöm hogy észrevegyen.

Borítsam a bilit hogy "tudom amit tudok és úgy fütyüljenek ahogy mondom"???vélemények???



2015. márc. 6. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
tartsd meg magadnak az infót, intézzék maguk az életüket
2015. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
najó úgy táncoljanak ahogy én fütyülök :-) ..értitek mit akarok....szal használjam e az infót és ha igen miként, hogy stílusos?
2015. márc. 6. 18:42
 3/21 A kérdező kommentje:

kedves miértis?

és ha én annyira korrekt vagyok hogy mástól is elvárom sőt kikényszerítem "joga van tudnia a nejednek miket művelsz"?

2015. márc. 6. 18:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Sztem boritsd a bilit, mert igy a faszi jó eséllyel meg fogja gyűlölni a csajt, és igy megnyilik előtted a pálya..
2015. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

mióta világ a világ, az emberek csalják egymást. a szerelem elmúlik 2 év alatt. miről beszélünk.


a lány nem téged akar, foggal körömmel ragaszkodik a férfihoz gondolom és téged gyűlölne meg, joggal.

2015. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

hát igen 5-ös a te nézeteid elég elterjedtek manapság. nyugodtan hazudjon valaki a családjának csalja a feleségét, nem kifelejve azt hogy a csaj is tudja sőt élvezi hogy egy családapával hetyeg...miről is beszélünk ez a természetes....de ha valaki odacsap akkor "mi köze hozzá másnak??!!"

ugye?

2015. márc. 6. 19:12
 7/21 A kérdező kommentje:

mitől is vagyok jellemtelen? vagy hogy jobban fogalmazzak:mitől vagyok jellemtelenebb mint a két érintett?? szerintem közelükbe sem érek gerinctelenségben.valami azt súgja hogy holló hollónak nem vájja ki a szemét effektus van itt a kérdésemnél. visszakérdeznék hogy az engem leszólók milyen gyakran csalják a feleségüket?

az meg hogy elverne....hát... úgy 30 kilóval vagyok nehezebb és nem hájban.nembebár ez valami ful sztereotípia lehet hogy csak a kopasz kigyúrt tetkósok lépnek félre a jámbor aktakukacok meg nem?elég behatároltak vagytok

2015. márc. 6. 21:15
 8/21 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogyha a csaj egy gerinctelen, akkor neked miért kell ezek után is?


Az infoval felőlem azt kezdesz, amit akarsz. Elmondod a pasi feleségének, akkor tuti fel kéne mondanod egy idő után, mert a spicliket (ha jogos, ha nem) sehol nem szeretik. Ha nem mondod el, akkor meg szarul éreznéd magad... Még egy kérdés: ha a csaj nem tetszene neked, akkor is elmondanád a feleségnek, hogy a férje csalja?

2015. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ami azt illeti a csaj jelleme sem tökéletes finoman szólva de a felállásban ő a független csaj a pasi meg a családapa. tehát a hapsi az aki megbántja a szeretteit a csaj meg "csak" idegeneket. nincs kizárva persze hogyha összejönnék vele akkor ő nem lépne félre a pezsgő vére miatt de az már egy "magasabb lépcsőfok" lenne mert akkor már hozzá közel állónak okozna fájdalmat nem vadidegennek. kegyességből nem prejudikálom hogy ha erre a kisebb galádságra képes (amit jelenleg folytat) akkor a viszonylag nagyobb is kitelne tőle.

egyébként ha nem tetszene a csaj akkor valszeg kimaradnék a sztoriból és csak magamban vetném meg őket.

hogy nem szeretik a spicliket? az túl tág dolog. ahol valamit nagyobb gáz szóvá tenni, nyilvánosságra hozni mint ténykegesen csinálni, na ott komoly gondok vannak. tehát hosszútávon nem vesztene vele sokat az ember ha elüldöznék onnan...bár én sztem túl erős és mentálisan profi karakter vagyok ahhoz hogy csak úgy kicsináljanak lelkileg.

de a spicliskedés mondom tág fogalom.....pl ha (de ez csak egy példa jelen történetben nem igaz)feljelentést tennék a munkahelyen történő mittudomén gazdasági bűncselekmények, kerítések miatt akkor is gáz vagyok napjaink munkavállalói szemében?? mert ha igen akkor nagyobb gond van ezzel a világgal mint sejtettem....

2015. márc. 8. 16:39
 10/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Képmutató vagy. Pont pyan vagy, mint egy volt kollégám. Durcás kisgyerek...

2015. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!